جدال ادامه دار رضا اسدی و علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی!

پس از شکست روز گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان حالا تقابل جذاب رضا اسدی و علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی توجه کاربران را جلب کرده است.

جدال ادامه دار رضا اسدی و علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی!
کد خبر : ۲۱۸۷۲۹
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- فصل برای رضا اسدی فوق‌العاده شروع شد.

او که به عنوان یکی از مهم‌ترین مهره پنجره تابستانی از تراکتور به سپاهان پیوسته بود، فصل را با گلزنی مقابل تیم سابقش در ورزشگاه نقش جهان آغاز کرد و در ۴ مسابقه متوالی دیگر هم برای طلایی‌پوشان اصفهانی گلزنی کرد.

اسدی البته در فروردین ماه و پس از نمایش‌های خیره کننده با تراکتور و تغییر پست توسط پاکو خمس به چشم امیر قلعه‌نویی آمده بود.

او پس از برگزاری اولین بازی ملی در ورزشگاه آزادی، در فیفادی خرداد ماه و در تورنمنت کافا موفق به ثبت اولین گل ملی خود شد.

اسدی در حال تبدیل شدن به یکی از نفرات ثابت تیم ملی بود که شب پیش از مصاف با سپاهان با ذکر این دلیل توسط بخش رسانه‌ای تیم ملی که او به کمک سپاهان برای مصاف با زنیت رفته، از اردوی تیم ملی خارج شد و علاوه بر فیفادی شهریورماه،  در فیفادی مهرماه هم خبری از او نبود.

اسدی حالا اما با ادامه نمایش‌های چشم نواز خود و به ثمر رساندن یکی از زیباترین گل‌های فصل مقابل دروازه‌بان مطمئن این روزها و سال‌های فوتبال ایران به اردوی تیم ملی بازگشته، تا بار دیگر در اردوی تیم ملی آفتابی شود.

 البته چه کسی است که دوست نداشته  باشد اولین برخورد رضا اسدی و علیرضا بیرانوند را پس از مصاف سپاهان و پرسپولیس و آن گل فراموش نشدنی نبیند.

شب گذشته بیرانوند از گل رضا اسدی در میکسدزون خبری ورزشگاه نقش جهان تمجید کرد و بی‌شک این ستاره هم از گلزنی به بهترین سنگربان فوتبال ایران طی سال‌های اخیر به خود می‌بالد.

منبع: ورزش سه

۲
ارسال نظر