دیبا زاهدی را بهتر بشناسید

پرونده ای برای بررسی دیبا زاهدی کارنامه و بازی بازی بازیگران جوانی که در یکی دو سال اخیر موفق ظاهر شده است.

asdasd
کد خبر : ۲۱۸۴۵
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از سینما گرام دیبا زاهدی سال گذشته با بازی در نقش سارا همسر جوان امیر بحری در سریال «آقازاده» شناخته شد.

پیش از آن چه می کرد

از سـال ۹۲ در چنـد فیلم سینمایی «پنج ستاره»، «سایه»، «بادیگارد»، «تیغ و ترمه» و «آازد به قید شرط» بازی داشت در شبکه نمایش خانگی هم بـازی اش را در نهنگ آبی دیده بودیم اما تا قبل از «آقازاده» به شهرت نرسیده بود.

دیبا زاهدی بازیگر جوان

اهمیت نقش

عـده ای معتقـد بودنـد کـه دیبا زاهدی در «آقازاده» نقش میترا اسـتاد را ایفا کرده اسـت و از این جهت خیلی مورد توجه قرار گرفت.

سـارا دختـر جوانـی بـود کـه بـه واسـطه خواهـرش بـه دسـتگاه بحـری راه پیـدا کرد.

او توانست خیلی زود مورد توجه امیر بحری قرار بگیرد و با او زندگی کند. زمانی که بحری به وزارت رسـید سارا تهدید کرد که تمام مدارکی که از او جمع کرده است را منتشر می کند و به همین دلیل توسط بحری به قتل رسید.

دیبا زاهدی در جشنواره عکس گرفت.

جایگاه سریال :

همانطور که در بخش مرتبط با سینا مهراد و پردیس پورعابدینی اشاره شد «آقازاده» یکی از مهم ترین سریالهای چند وقت اخیر شبکه نمایش خانگی بود و به دلیل رویکرد انتقادی اش نسـبت به مسائل سیاسی کشور بسیار مورد توجه قرار گرفت..

مسیر بعد از شهرت

زاهـدی بعد از بـازی در نقش سارا در دو سـریال تلویزیونی به عنوان نقش اصلی انتخاب شـد.

دیبا زاهدی را بهتر بشناسید.

او در «بوم و بانو» نقش دختر تیمسار و معشـوقه اسـتاد نقاش را ایفا کرد. این سریال با وجود اینکه پتانسـیل زیادی داشـت امـا چندان پرمخاطـب و بـازی دیبا زاهـدی هـم بـه عنوانن نقش اصلی آنطور که انتظار می رفت دیده نشـد.

نـوروز امسـال هـم در سـریال «همبـازی» به کارگردانی سروش محمدزاده، نقش اصلی را داشت. با اینکه همبازی سـریال درجه یکـی نبود اما بازی زاهدی بیشتر از بوم و بانو به چشم آمد.

۰
ارسال نظر