عکس/ شوهر لاله اسکندری که تاکنون آفتابی نشده بود!

عکس جالبی از لاله اسکندری بازیگر خوب سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده است.

primary_image
کد خبر : ۲۱۸۴۰۷
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، در این تصویر لاله اسکندری همراه همسرش حضور دارد. 

شوهر لاله اسکندری تاکنون آفتابی نشده است.

لاله اسکندری و استفاده از هنرش در سطح شهر

ایسنا: لاله اسکندری به حاشیه‌های فعالیت هنری‌اش در زمینه هنرهای تجسمی پاسخ داد. 

شوهر لاله اسکندری تاکنون آفتابی نشد.

این بازیگر درباره بازخوردهای این موضوع گفت: متأسفانه فضایی که دوستان فعال در این حوزه به وجود آوردند اصلا درست نبود. 

آن‌ها معتقد بودند من از اسمم سوءاستفاده می‌کنم و یک بازیگر چرا باید دو شغل داشته باشد و کار تجسمی بکند. حتی مطلبی نوشته بودند که لاله اسکندری خودش کار نمی‌کند و عده‌ای را می‌آورد که برایش کار کنند. 

اسکندری افزود: متأسفانه با اینکه ما همیشه به فرهنگ چند هزارساله خود می‌نازیم، در برخی مناسبات خیلی تنگ نظر می‌شویم. 

اگر من به عنوان بازیگر بتوانم کاری برای شهر و کشورم ارائه کنم که کیفیت بالای یک اثر هنری را داشته باشد، دیگر اهمیتی ندارد که من بازیگر، کارگردان یا موزیسین هستم. 

اهمیت کار تجسمی

این هنرمند همچنین گفت: به اعتقاد من آن چه که اهمیت دارد این است که من کار تجسمی انجام می‌دهم. 

در واقع به جای اینکه کسی را به این کار تشویق کنند تا به عنوان یک بازیگر شناخته شده، حرکتی را انجام داده و توجه مردم را به سمت این جریان جلب کند، با او بد برخورد می‌کنند. قبل از من یک سری آدم کار کردند، بعد از من هم کار خواهند کرد. 

اما خیلی‌ها به من می‌گویند ما این تکنیک را به نام تو شناختیم. من در این چند سال خیلی برای شهرداری تبلیغ کردم و از طرف من حمایت زیادی هم از آن‌ها شد، اما متاسفانه دوستان کم لطفی کردند. 

او ادامه داد: من فارغ‌التحصیل رشته گرافیک هستم. ۱۰ سال در محضر استاد حسین ماهر نقاشی کردم. مسلم است که وقتی بازیگر هستی میزان شهرت تو با یک هنرمند فعال در حوزه هنرهای تجسمی متفاوت است. 

ن افتخار می‌کنم اولین زنی بودم که در تهران این کار را انجام دادم. دو سال با شهرداری در حال مذاکره بودم که موفق شدم اولین پروژه‌ام را در سال ۸۷ در شهرداری منطقه ۵ پیاده کنم. 

قبل از من یک پروژه در میدان کتابی انجام شده بود و یکی هم در میدان آزادی در حال اجرا بود که حاشیه‌ساز شده بود و بخشی از کار روی ماشین‌ها ریخته بود. 

من اولین زن فعال در این حوزه بودم و با این کارم راهی باز شد که خانم‌های دیگری هم آمدند و گروه‌هایی با سرپرستان زن در فضای باز اتوبان‌ها و خیابان‌ها مشغول به کار شدند و در این حوزه یک جریانی اتفاق افتاد.

۰
ارسال نظر