عکس/ خانم بازیگر دلش برای حامد بهداد ضعف رفت!

الهام اخوان بازیگر جوانی است که در چند سال اخیر به جرگه بازیگران پیوسته است.

عکس/ خانم بازیگر دلش برای حامد بهداد ضعف رفت!
کد خبر : ۲۱۸۳۳۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، الهام اخوان یک استوری جالب با عکسی از حامد بهداد منتشر کرد. 

او عکسی از حامد بهداد را استوری کرد و زیر آن نوشت: تماشایی ترین! 

الهام اخوان دلش برای حامد بهداد ضعف رفت.

آزردگی حامد بهداد از الفاظ زشتی که به او گفته شد

ایسنا: حامد بهداد از انتشار توئیت‌هایی که با الفاظ زشت به هنرمندان کلاس بازیگری او و اهالی سینما توهین کرده بودند گلایه کرد. 

این بازیگر سینما در واکنش به توئیت‌هایی که در چند روز اخیر علیه سینما و کلاس بازیگری او منتشر شده است، اظهار کرد: 

گلایه کوچکی دارم از اهانتی که با کلمات زشت به اهل سینما و فرهنگ می‌شود. از هموطنان، دوستان، اهالی فرهنگ توقع داریم که این فضایی که با الفاظ زشت ما را خطاب قرار می‌دهند را به نحوی مورد مدیریت قرار دهند. 

از توئیت‌هایی که علیه سینما زده شده بود گلایه دارم. با الفاظ زشت و خشونت کلامی کاری از پیش نمی‌رود و این کار بزرگوارانه نیست. 

وی افزود: درباره اتفاقات بدی که هرکدام از ما را دلشکسته می‌کند حرفی نمی‌زنم. امروز توسط بهروز شعیبی و رضا صابری به مشهد دعوت شدم و حضورم بهترین کاری بوده که می‌توانستم انجام دهم. 

ممکن است احساس دردمندی بابت شنیدن اخبار سینمایی که در ایران اتفاق نیفتاده است داشته باشید، اما پیشنهاد میکنم بابت اتفاقات خوبی که در داخل کشور افتاده احساس خوشبختی کنید. 

وقتی مثبت نگاه کنیم اتفاقات مثبت شکل می‌گیرد و هنگامی که خوب نگاه کنیم، خوبی قوت می‌گیرد. به هرحال اگر هر اتفاقی افتاده که برای شما خوشایند نبوده، از جانب خودم از همه عذرخواهی می‌کنم و آرزوی موفقیت برای آینده سینما دارم. 

همایون اسعدیان نخستین کسی بود که دست من را در سینما گرفت

بهداد با اشاره با تشکر از کسانی که باعث شدند وارد عرصه سینما شود، تصریح کرد: 

از همایون اسعدیان که به عنوان اولین نفر دست من را در سینما گرفت عرض تشکر دارم، چراکه سهم بزرگی در سعادت، خوشبختی و توفیق من توسط او رقم خورد. 

نمی‌دانم اگر او دست من را نمی‌گرفت چه سرانجامی برایم رقم می‌خورد. دلم نمی‌خواست که استعدادهایم نادیده گرفته شود. 

این بازیگر ادامه داد: کلاس دوم دبیرستان که بودم به مشهد آمدم و روزها خود را در حرم مطهر رضوی سرگرم می‌کردم، تا اینکه مدارس بازیگری را پیدا کردم و با رضا صابری کار خود را از تئاتر شروع کردم. 

در آن زمان مادرم به رضا صابری گفته بود که عاقبت کار پسرم در سینما چه خواهد بود. اکنون می‌گویم که اگر هر تلاشی از خودم و کمکی از سوی اساتید بوده کارم به اینجا رسیده است.

۰
ارسال نظر