درویش تکلیف مهاجم فراری پرسپولیس را مشخص کرد

به نظر می رسد با توجه به مشکلات مالی و بدهی زیاد باشگاه پرسپولیس امکان بازگشت لوکادیا به سرخ پوشان پایتخت غیرممکن باشد.

asdasd
کد خبر : ۲۱۸۲۴۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- یحیی گل‌محمدی با وجود داشتن شهاب زاهدی و نبیل باهویی در خط حمله تیمش همچنان کمبود یک مهاجم نوک گلزن را در جمع سرخپوشان احساس می‌کند و به همین خاطر به دنبال تقویت تیمش در نقل و انتقالات زمستانی است.

در این میان برخی از دستیاران او اصرار به بازگشت یورگن لوکادیا دارند و قبل از این هم برای بازگشت دوباره او تلاش‌هایی را انجام داده بودند.

اما مسئولان باشگاه پرسپولیس اصلا دوست ندارند لوکادیا را در تیم‌شان ببینند.

حتی اگر این بازیکن حاضر شود به خاطر عدم پرداخت جریمه‌اش به پرسپولیس یک نیم‌فصل برای این تیم به میدان برود.

هرچند در حال حاضر لوکادیا پرداخت این جریمه را به باشگاه کانگژو محول کرده و باشگاه چینی هم به دلیل بدهی‌های سنگین و مشکلات مالی در آستانه انحلال است.

با توجه به این مسائل بعید است باشگاه پرسپولیس تا مدت‌ها بتواند ۳۲۴ هزار دلارش را از لوکادیا یا باشگاه تحت قراردادش بگیرد.

اما یکی از مهم‌ترین دلایلی که مدیریت باشگاه پرسپولیس تمایل ندارد برای بازگرداندن لوکادیا اقدام کند مسئله مالی است.

لوکادیا در دوران حضورش در پرسپولیس مدام این باشگاه را تحت فشار قرار می‌داد تا دستمزدش را پرداخت کنند و زمانی هم که ایران را ترک کرد حدود ۱۴۰ هزار دلار بیشتر از مبلغی که باید می‌گرفت را از باشگاه پرسپولیس دریافت کرده بود.

از آنجا که باشگاه پرسپولیس در این فصل بیش از هر زمان دیگری با مشکلات مالی و کسری بودجه مواجه است، درویش اصلا موافق این نیست بازیکنی را جذب کند که تحمل حتی یک روز عقب افتادن دستمزدش را ندارد و خواسته‌های مالی‌اش زیاد است.

در حالی که بازیکنی مثل نبیل باهویی هنوز بعد از مدتی حضور در ایران دریافتی از پرسپولیس نداشته و به مسئله‌ای هم اعتراض ندارد.

مسئله دیگر اینکه لوکادیا در دفاعیه‌اش به فیفا توهین‌های زیادی هم به کشور ایران داشته که این مسئله بازگشتش به کشورمان را تقریبا غیرممکن می‌کند.

منبع: فرهیختگان

۱
ارسال نظر