عکس/ بازیگر پس از باران پس از مدت‌ها با لباس محلی آفتابی شد!

صبا کمالی در سال ۱۳۷۹ در سریال پرطرفدار پس از باران در نقش مرضیه بازی کرد و مشهور شد.

asdasd
کد خبر : ۲۱۸۱۸۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، اما شهرت صبا کمالی زیاد دوام نداشت و او پس از آن کم کار شد. 

حال او پس از مدت‌ها آفتابی شده و عکسی از خود با لباسی محلی را به اشتراک گذاشته است. 

صبا کمالی پس از مدت‌ها با لباس محلی آفتابی شد.

نوشته‌ای که صبا کمالی را مجبور به عذرخواهی کرد

تابناک: پس از آنکه استفاده از تعابیری عجیب از سوی صبا کمالی در حساب اینستاگرامی‌ها، منجر به واکنش‌هایی شد، این بازیگر از کرده خود ابزار پشیمانی کرد. 

صبا کمالی، بازیگر سینما و تلویزیون که با انتشار یک پست اینستاگرامی انتقادات فراوانی را برانگیخته بود، در صفحه خود از این اقدام عذرخواهی کرده و آن را به مدیر صفحه نسبت داد. 

کمالی در استوری اینستاگرام خود حدیث دفع بلا با صدقه دادن را به سخره گرفته و آن را به امام صادق (ع) نسبت داده بود. 

او در پایین مطلب منتشر شده نوشته بود: «شوخی». با این وجود خشم کاربران مذهبی از این مطلب موجب شد تا او از آن اعلام برائت و پشیمانی کند. 

پیش از این نیز صبا کمالی عکسی در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرده بود که به باور برخی ناظرین توهین به امام حسین (ع) تلقی شد و همین مسئله باعث شد او به سرعت حرفش را پس بگیرد و پس از مدتی ویدیو عذرخواهی خودش را منتشر و از مردم به خاطر صحبت‌هایش معذرت خواهی کرد. 

اظهارات تازه صبا کمالی نیز واکنش‌هایی را در پی داشته و از آن جمله محمدرضا عرب‌سرخی، دبیر ستاد بزرگداشت شهیدان عرب سرخی و طباطبائی‌نژاد، با اعلام شکایت از صبا کمالی به خاطر مطلب مزبور، توضیح داد: 

«صددرصد سلبریتی ما صدقه سر اهل بیت (ع) و نظام مقدس جمهوری اسلامی به جایی رسیده‌اند که نود درصد آن‌ها محلی از اراب [اعراب]ندارند و متأسفانه مانند این بازیگر به بهانه ویروس کرونا به مقدسات ملت شهیدپرور توهین می‌کنند که قطعأ به صورت کیفری پیگیری خواهد شد.» 

وی ادامه داد: «در ضمن به وزیر ارشاد هشدار می‌دهم در صورت‌عدم ورود به این موضوع از ایشان هم شکایت خواهیم کرد. خط قرمز ملت ایران اهل بیت (ع) است.» 

صبا کمالی متولد ۲۵ آبان ۱۳۵۵ در ساری، بازیگر است و فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت اجرایی و لیسانس نمایش ازدانشکده سینما و تئاتر در سال ۱۳۷۸ است. او کارش را از تئاتر شروع کرد و بعد از آن کارش را در سینما و تلویزیون ادامه داد و به شهرت رسید.

۰
ارسال نظر