عکس شوکه کننده ای که بعد دو سال تتلو از سحر قریشی رو کرد+ تصویر

تصویری از سحر قریشی در کنار تتلو منتشر شد که مربوط به دوسال پیش است و به تازگی منتشر شده است.

asdasd
کد خبر : ۲۱۸۱۱۵
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، عکسی از سحر قریشی در کنار تتلو منتشر شد که تاکنون کسی این عکس دو نفره را ندیده بود و بسیار عجیب است.

البته این احتمال هم وجود دارد که این عکس فتوشاپ باشد.

سحر+قریشی+ +تتلو

حرف های عجیب تتلو درباره سحر قریشی

مدتها قبل امیر مقوصودلو ملقب به تتلو در یک اظهار نظر مطرح کرد که عشق وجود ندارد و زمانی هم که با سحر قریشی زندگی می کرد همین حرفها را زد.

امیر تتلو در این‌باره نوشت:

"نظرم هنوزم راجع به ازدواج و بچه‌دار شدن همونه که بارها و بارها گفتم و به نظرم عشق وجود نداره و بالاخره یه روزی آدما از هم جدا میشن. اما اینا دلیل نمیشه که حاج خانم رو دوست نداشته باشم.

من امروز ایشون رو اونقدری دوست دارم که گذشته ش برام مهم نباشه و اونقدری برام جذاب و کامل هستن که نخوام به شخص دیگه‌ای فکر کنم.

و راجع به فردا و روزای آینده و راجع به اینکه چی پیش میاد هم هیچی نمیدونم مثل شما که نمی‌دونید. ترجیح میدم آینده‌‌ی خودم و ایشون رو به دست طبیعت بسپرم ولی خب برای بهتر شدنش هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم!

در ضمن ایشون هم انقدری من رو دوست دارن که گذشتم براشون مهم نباشه! به نظر من اتفاقا آدما هرچی عین من پرونده شون سیاه‌تر باشه بخشیدنشون عشق بیشتری می‌خواد. دقت کنید!

اگه گذشته من از نظر شما سیاه هستش پس ایشون اگه واقعا دوستم نداشت نمی‌تونست گذشته سیاهمو نادیده بگیره. خیلی باید یکی رو دوست داشته باشی که این همه حرف مردم رو به جون بخری و بازم طرف رو بخوای و البته همه اینا به شما ربطی نداره ولی میگم که ذهنتون باز شه تو زندگی‌های خودتون استفاده کنید از این بحث‌ها."

۴
ارسال نظر