عکس/ پسربچه بانمک تلویزیون چه زود تبدیل به یک مرد شد!

محمدرضا شیرخانلو زاده‌ی ۲۷ فروردین ۱۳۸۵ است که نقش پسربچه‌های بانمک را ایفا می‌کرد.

عکس/ پسربچه بانمک تلویزیون چه زود تبدیل به یک مرد شد!
کد خبر : ۲۱۸۰۲۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، محمدرضا شیرخانلو در ۵ سالگی و با سریال چک برگشتی وارد عرضه بازیگری شد. 

او در سال ۱۳۹۲ با بازی در مجموعه تلویزیونی دودکش و در سال ۱۳۹۵ با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی پادری مشهور شد. 

محمدرضا شیرخانلو به تازگی مهمان برنامه مداربسته شبکه ۲ سیما شد و حال عکسی از او در این برنامه را می‌بینیم که آشکارا در حال گذار از دوران بلوغ است. 

محمدرضا شیرخانلو پسربچه بانمک تلویزیون چه زود بزرگ شد.

محمدرضا شیرخانلو در «حکایت‌های کمال» 

سریال ۱۵۰ قسمتی «حکایتهای کمال» به تهیه‌کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی که این روزها در شهرک غزالی ساخت این مجموعه را ادامه می‌دهند، بازیگران جدید گرفت. 

ایسنا: به نقل از روابط عمومی پروژه، در حالی که تصویربرداری سریال «حکایتهای کمال» همچنان در شهرک غزالی ادامه دارد، شهرام عبدلی و شهربانو موسوی هم جلوی دوربین این پروژه رفتند. تاکنون بیش از ۳۰ درصد سریال تصویربرداری شده است و تدوین سریال را به طور همزمان شادی شایانفر انجام می‌دهد. 

سریال ۱۵۰ قسمتی «حکایتهای کمال» به تهیه‌کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی، اوایل مرداد ماه ۹۷ در شهرک غزالی کلید خورد. 

محمود پاک نیت، شهره لرستانی، نگارعابدی، فلورنظری، علی مسلمی، کاظم هژیرآزاد، شهرام عبدلی، سیروس میمنت، حمید ابراهیمی، اکبرسنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، عباس محبوب، بیتا خردمند و حمید صفایی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال محمدرضا شیرخانلو، امیرحسین کافتری و محمدحسین بلوکات و جمعی از بازیگران سینما و تاتر جلوی دوربین این سریال رفته اند. 

این سریال روایتی از دهه ۴۰ است و ساختاری اپیزودیک دارد. 

«حکایتهای کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می‌شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است. این سریال در مرکز سیما فیلم تولید می‌شود و ۱۵۰ قسمت دارد. 

صلح میرزایی تاکنون سریال‌های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته است. سریال «هست و نیست» جدیدترین سریال محسن شایانفر در حوزه تهیه‌کنندگی هم زمستان گذشته به کارگردانی حسین سهیلی زاده از شبکه دو پخش شد.

۰
ارسال نظر