تصاویر/ لباس‌های عجیب و غریب قاتل پوست شیر در واقعیت!

مجتبی پیرزاده بازیگر خوب و پرکار این روزهای سینما و شبکه نمایش خانگی است.

تصاویر/ لباس‌های عجیب و غریب قاتل پوست شیر در واقعیت!
کد خبر : ۲۰۱۴۶۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، مجتبی پیرزاده در زندگی شخصی‌اش لباس‌های عجیبی بر تن می‌کند.

مجتبی پیرزاده قاتل پوست شیر در واقعیت لباس‌های عجیبی پوشیده بود.

نمونه‌ای از آن‌ها را در این جا می‌توانید ببینید.

مجتبی پیرزاده قاتل پوست شیر در واقعیت لباس‌های عجیبی پوشیده است.

قاتل مجهول «پوست شیر» عامل جذابیت سریال

ایرنا: منتقد سینما گفت: برخلاف نظریه آلفرد هیچکاک (کارگردان آمریکایی) قاتل مجهول «پوست شیر». قدرت جذب مخاطب را به خوبی داراست درحالی که قاتل معلوم «خون‌سرد» این توانایی را ندارد و قصه‌اش به تکرار می‌افتد.

دو سریال خون سرد و پوست شیر که این روزها درحال پخش از شبکه نمایش خانگی هستند، هردو مضمون پلیسی و جنایی دارند.

بیشتر بخوانید:

عکس عاشقانه منصورِ سریال پوست شیر در کنار همسرش

واقعا این آقا همان "منصور" قاتل معروف پوست شیر در بدنسازی است/ عکس

یزدان عشقی در نقد دو سریال خون سرد و پوست شیر که این روزها درحال پخش از شبکه نمایش خانگی هستند، گفت:

این منتقد سینما ادامه داد: آثار جنایی معمولا به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ فیلم‌هایی که در مورد قتلی آغاز می‌شوند. و قاتل در بادی امر مشخص نیست و پلیس و کاراگاه شروع به جست وجو می‌کنند و سرانجام قاتل مشخص می‌شود.

دسته دوم فیلم‌هایی است که قاتل از همان ابتدا مشخص می‌شود. و در نتیجه این امر هیجان و تعلیقی ایجاد می‌شود که مخاطب به پایان فکر می‌کند:

این که عاقبت قصه چه خواهد شد؛ آیا قاتل به دام می‌افتد یا خیر؛ و این که قاتل تا چه اندازه می‌تواند شرارت‌های خودش ادامه دهد.

وی بیان کرد: هیچکاک می‌گوید طرفدار فیلم‌های جنایی رده دوم است که قاتل از همان ابتدا مشخص می‌شود. و تعلیق و هیجان ادامه می‌یابد همچنان که در بسیاری از فیلم‌های خودش مانند روانی. (به انگلیسی: Psycho فیلمی در ژانر وحشت روان‌شناختی و دلهره‌آور به کارگردانی آلفرد هیچکاک محصول سال ۱۹۶۰ کشور آمریکا است). یا جنون (انگلیسی: Frenzy فیلمی دلهره‌آور به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آلفرد هیچکاک است که در سال ۱۹۷۲ منتشر شد.

این فیلم، فیلم ماقبل آخر هیچکاک است و مثل فیلم‌های معروفش، سر و صدا نکرده‌است). از همان ابتدا مخاطب تکلیفش با قاتل مشخص است.

تفاوت خونسرد و پوست شیر

این منتقد سینما بر اساس آنچه بیان کرد، توضیح داد:

در خون سرد از همان ابتدا قاتل مشخص است در حالی که در پوست شیر نمی‌دانیم قاتل کیست. اما بر خلاف نظر هیچکاک پوست شیر تعلیق و هیجان بیشتری را در خود دارد و این قاتل مجهول جذاب است.

در حقیقت در خون سرد قاتل معلوم هیجان خاصی ندارد اما در پوست شیر قاتل مجهول هیجان ایجاد می‌کند.

وی افزود: در بررسی مضمون سریال خون سرد شاید نگاهی به فیلم هری کثیف ساخته دانیل سیگل بد نباشد. که پای قاتلی در میان است که شرارت دارد و هری به عنوان کاراگاه پلیس دنبال گرفتن اوست.

(هری کثیف به انگلیسی: Dirty Harry یک فیلم اکشن و نئو نوآر آمریکایی محصول سال ۱۹۷۱ به کارگردانی‌دان سیگل با بازی کلینت ایستوود. در نقش اصلی به عنوان بازرس اداره پلیس سانفرانسیسکو هری کالاهان بازی می‌کند. این فیلم بر اساس پرونده واقعی قاتل زودیاک طراحی شده‌است، زیرا شخصیت کالاهان به دنبال یک روان‌پریش شریر مشابه است).

عشقی تصریح کرد: در خون سرد پلیسی هست که اشرار و خلافکاران را می‌شناسد. اما برای گرفتن آنان با محدودیت‌های قانونی مواجه می‌شود، مثلا آن‌ها وکیل می‌خواهند و او باید مدارک زیادی ارائه دهد. و در نتیجه آن‌ها موفق می‌شوند که گریزگاه‌های قانونی پیدا می‌کنند که به ایشان مصونیت می‌دهد؛

در کنار اینها دکتر کسری را داریم که در پزشک قانونی کار می‌کند و قانون را دور می‌زند یعنی هم مجری و قاضی قانون است. و ما هم خلافکارانی که دور می‌زنند را می‌بینیم و هم قاتلی که خودش می‌خواهد مجری قانون شود. و از مظلوم حمایت کند اما پس از مدتی سریال جذابیت خودش را از دست می‌دهد.

۰
ارسال نظر