“بریتنی اسپیرز” حلقه‌های ازدواج گران قیمتش را پس داد!

در میان درگیری‌های طلاق بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری، خانم خواننده خاطر نشان کرد که علاقه‌ای به نگه داشتن حلقه ازدواجش ندارد!

asdasd
کد خبر : ۱۹۹۳۲۱
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - بریتنی اسپیرز خانم خواننده مشهور آمریکایی علاقه‌ای به نگه داشتن حلقه ازدواج گران قیمتش ندارد!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، بریتنی اسپیرز حلقه الماس خاستگاری خود را به سام اصغری پس می‌دهد! سام اصغری در سال 2021 به کمک این حلقه از خانم خواننده خاستگاری کرده بود.

بریتنی اسپیرز علاقه‌ای به نگه داشتن حلقه نامزدی خود که توسط همسرش سام اصغری در سال 2021 به او هدیه داده شد، ندارد.

این حلقه الماس گران قیمت با نام «شیر ماده» شناخته می‌شود. این کلمه‌ای است که سام اصغری درون حلقه حکاکی کرده است!

با این حال دارایی‌های با ارزشی وجود دارند که بریتنی حاضر نیست با همسرش تقسیم کند! آن‌ها توله سگ‌های محبوب خانم خواننده هستند.

این زوج که در حال طی کردن روند قانونی طلاق خود هستند دو سگ مشترک دارند. سام اصغری یکی از این سگ‌ها به نام پورشا را به خانم خواننده هدیه داد.

سام بازیگر 29 ساله پیش از عروسی خود با بریتنی یک قرارداد ازدواج سفت و سخت را امضا کرد. این آقای بازیگر ایرانی ماه گذشته با اشاره به اختلافات آشتی ناپذیر درخواست طلاق خود از خانم خواننده 41 ساله را به دادگاه ارائه داد.

حلقه ازدواج گران قیمت بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز نگران سگ‌های محبوبش است!

آقای بازیگر در درخواست طلاق خود تقاضای پرداخت حمایت از همسر، پرداخت هزینه‌های قانونی و دادگاه کرده است. درخواست سام اصغری همچنین شامل تقسیم دارایی‌های مشترک آن‌ها می‌شود.

حالا یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های خانم خواننده این است که سگ‌های محبوبش نیز بخشی از این دارایی‌های مشترک در نظر گرفته شوند. د

یکی از نزدیکان خانواده اسپیرز فاش کرد که بریتنی، لورا واسر وکیل مشهور طلاق هالیوود را استخدام کرده است. خانم خواننده می‌خواهد مطمئن شود تیم قانونی‌اش می‌تواند هر ادعایی را که سام در مورد ثروتش مطرح می‌کند را متوقف کند. -

این زوج سابق در حال حاضر دو سگ دارند: یک سگ دوبرمن به نام پورشا که سام در سال 2021 به بریتنی داد و یک سگ ژرمن شپرد به نام ساویر که امسال سرپرستی آن‌ را قبول کردند.

منبعی نزدیک توضیح داد: «در مورد دارایی‌های مشترک بریتنی و سام، دشوارترین بخش تقسیم دو سگ آن‌ها خواهد بود. سام پورشا را به عنوان هدیه به بریتنی داده است. با این حال آقای بازیگر سرپرست ساویر است.»

سام در سپتامبر 2021 از بریتنی خواستگاری کرد. او یک حلقه الماس طراحی شده توسط جواهرساز رومن مالایف را به بریتنی هدیه داد. با این حال سام اصغری برای این حلقه هیچ مبلغی پرداخت نکرد. بدون شک آقای جواهرساز به این امید که شهرت جهانی بریتنی اسپیرز به تبلیغات برندش کمک کند این حلقه را به سام اصغری هدیه داد.

۰
ارسال نظر