فحاشی خانم خواننده آمریکایی به سبک “تتلو” به هواداران خودش!

«دوجا کت» ۲۷ ساله خواننده ای که در سال های اخیر موفقیت های فراوانی به دست اورده چند روز اخیر به دلیل بحث های پیش امده طرفداران زیادی را از دست داد.

فحاشی خانم خواننده آمریکایی به سبک “تتلو” به هواداران خودش!
کد خبر : ۱۹۳۸۵۴
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- حماقت این خانم خواننده و گستاخی اش در پاسخ به طرفدارانش که او را قلبا دوست داشتند،خیلی زود باعث پشیمانی اش شد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، رو گذشته دوجا خطاب به طرفدارانش که اسم خودشان را «Kittenz» گذاشتند نوشت:

« طرفداران من اسم های احمقانه رو‌ی خودشون نمیذارن اگه رو‌ی خودتون این اسم‌ها را گذاشتین بهتره موبایلو بذارین کنار و دنبال یه شغل باشین که درامد داشته باشه»

این گونه صحبت ها ایرانی ها را یاد فحاشی تتلو به هواداران خودش می اندازد.
حماقت خانم خواننده و از دست دادن بیش از ۲۰۰ هزار نفر از فالوورهایش! حماقت خانم خواننده و از دست دادن بیش از ۲۰۰ هزار نفر از فالوورهایش!

او در ادامه در جواب یکی‌ از طرفدارنش که پرسید دوست داری طرفدارات چی نامیده بشن گفت:«به نظرم‌ یه تجدید نظر کن و کلا اکانتت را پاک کن»

در نهایت یک فن پیج ایرانی به گزارش وقت صبح از دوجا کت خواست تا بگوید عاشق طرفدارانش است و دوجا نوشت:« ولی راستش عاشقتون نیستم چون اصلا من شماها را نمی شناسم!»

به همین دلیل طرفدار دیگری برای او نوشت:« ما هم تو را نمیشناسیم‌ ولی در همه ی شرایط هوادارت بودیم تو بدون ما هیچی نبودی نهایت در یک‌ سوپر مارکت کار میکردی و در پارکینگ خانه ات اهنگ میخوندی»

دوجا هم در جواب او نوشت:« کسی مجبورت نکرده بوده، نمیدونم چرا مثل این حرف میزنی‌ که مادرم‌ هستی تو یه ادم دیوونه ای!»

همین بحث‌ها باعث‌ شد تا بسیاری از فن پیج ها و پیج‌های حامی دوجا اکانتشان را پاک کنند و همچنین او بیش از ۲۰۰ هزار نفر از فالوورهایش را در مدت کمی از دست داد!

۰
ارسال نظر