عکس/ صابر ابر در لباس ژاپنی و موهای سفید شوکه کننده

صابر ابر بازیگر مشهور سینما تصویری از تیپ تازه خود در لباس ژاپنی با موهایی سفید و شوکه کننده منتشر کرده است.

عکس/ صابر ابر در لباس ژاپنی و موهای سفید شوکه کننده
کد خبر : ۱۹۲۱۰۲
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - اکثر سینما دوستان صابر ابر را با نقش ماندگارش در فیلم درباره الی به کارگردانی اصغر فرهادی به خاطر می آورد.

اما این در حالی ست که صابر ابر پیش از درباره الی در 5 فیلم دیگر نقش ایفا کرده است و همه آن ها نیز مورد توجه منتقدان قرار گرفتند.

او که در طول سال های اخیر کمتر از همیشه در سینما و شبکه نمایش خانگی حضور داشته، توانسته است رضایت تماشاگران و منتقدان را جلب کند.

ابر ساعاتی قبل هم یک تصویر از ژست خود در لباسی احتمالا ژاپنی منتشر کرد. اما موهای سفید و پیری اش بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

عکس/ صابر ابر در لباس ژاپنی و موهای سفید شوکه کننده

بخوانید عکس/ حیوان خانگی عجیب صابر ابر؛ گربه ای که همزمان زیبا و ترسناک است

بیوگرافی صابر ابر

صابر ابر بازیگر و کارگردان ایرانی متولد ۱۸ خرداد ۱۳۶۳ در تهران است که از سال ۱۳۸۴ با بازی در فیلم شاعر زباله‌ ها وارد دنیای سینما شد.

وی سابقه فعالیت در آثاری همچون سیزده ۵۹، پذیرایی ساده، حکایت دریا، آسمان زرد کم عمق، برف روی کاج ‌ها، من دیه‌گو مارادونا هستم، انتهای خیابان هشتم، رخ دیوانه، مسخره باز، تابستان داغ، اینجا بدون من و درباره الی را در کارنامه هنری خود دارد.

از جمله افتخارات صابر ابر می ‌توان به دریافت جوایز تندیس بهترین بازیگر مرد برای نمایش ریچارد سوم از سی‌امین جشنواره تئاتر فجر. تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم درباره الی از سومین جشن انجمن منتقدان. و نویسندگان سینمای ایران و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم مینای شهر خاموش از بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد.

صابر ابر با دو سریال قورباغه و مترجم تجربه‌های موفقی را نیز در شبکه نمایش خانگی رقم زده است.

۰
ارسال نظر