این عکس از چهره “مهدی سلوکی” در روز عروسی اش شوکه تان می کند/ عکس

تصویری از جشن عروسی مهدی سلوکی در فضای مجازی منتشر شد که چهره بسیار جذابی دارد.

این عکس از چهره “مهدی سلوکی” در روز عروسی اش شوکه تان می کند/ عکس
کد خبر : ۱۸۶۰۷۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ؛ عکسی جالب و دیده نشده از مراسم عروسی مهدی سلوکی بازیگر جوان و سرشناس ایرانی و بردار محمد سلوکی مجری معروف در فضای مجازی پخش شد.

عکسی جالب و دیده نشده از مراسم عروسی مهدی سلوکی بازیگر جوان و سرشناس ایرانی و بردار محمد سلوکی مجری معروف در فضای مجازی پخش شد.

زندگینامه:

مهدی سلوکی 14 خرداد ماه 1361 در اصفهان متولد شد. او با برنامه ی تلویزیونی نیم رخ وارد تلویزیون شد و با سریال نرگس به شهرت رسید.

در هنرستان رشته ی گرافیک را برگزید و در همین مقطع بود که جذب کار تلویزیونی شد. او در سال 1379 دیپلم خود را از هنرستان مالک اشتر تهران دریافت کرد. او برادر کوچکتر محمدسلوکی مجری تلویزیون می باشد.

پدرش افسر نیروی هوایی ارتش و اصالتا تهرانی است،زمانی که مهدی به دنیا آمد، سرهنگ سلوکی مامور به خدمت در پایگاه هشتم شکاری نیروی هوایی در اصفهان بود و به همین دلیل شناسنامه اش را در اصفهان گرفتند پس از پایان ماموریت پدر به همراه خانواده به تهران بازگشت و در محله نارمک تهران سکنی گزید.

مادر او اصالتا اراکی است، فرزند اول خانواده محمد در سوم اسفندماه سال 1358 به دنیا آمد، او مجری شبکه تهران است.

خانواده سلوکی ها اصیل و متعصب و مذهبی اند.

پدر و مادر هر دو تحصیلکرده و اهل فرهنگ و هنر بودند.

دوران کودکی مهدی مثل بقیه پسر بچه ها، به شیطنت گذشت، در مجتمع مسکونی پایگاه هشتم شکاری مهدی اغلب اوقات با همراهی برادرش مشغول بازی های کودکانه بود.

مهدی سلوکی بالاخره در سن 32 سالگی تصمیم به ازدواج گرفت.

۰
ارسال نظر