انتقاد شدید مجری تلویزیون اسپانیا از گستاخی جورجینا!

در جریان مراسم رونمایی از برند آب معدنی جدید کریستیانو رونالدو در اسپانیا و حضور او به همراه جورجینا رودریگز در این کشور، یکی از خبرنگاران نظر جورجینا را درباره شایعات پیرامون بحران در رابطه او و ستاره پرتغالی جویا شد که با پاسخ تند او روبه‌رو شد.

asdasd
کد خبر : ۱۸۲۰۰۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ در پی این اتفاق، یک ستاره تلویزیون اسپانیا از جورجینا رودریگز انتقاد کرد و او را «بی ادب» و «مغرور» توصیف کرد.

هفته گذشته کریستیانو رونالدو ستاره تیم النصر عربستان و شریک زندگی‌اش، جورجینا رودریگز برای تبلیغ برند جدید آب معدنی فوق ستاره پرتغالی به نام Ursu9 در اسپانیا حضور داشتند.

جورجینا در مراسم رونمایی از این آب معدنی غنی از آنتی اکسیدان صحبت کرد و سعی کرد توضیح دهد چرا Ursu9 از سایر رقبا بهتر است. او گفت: «من عاشق آب هستم. هیدراته بودن به من سلامتی می‌بخشد و با این آب، بیش از پیش احساس هیدراته بودن می‌کنید و متوجه می‌شوید که چطور تشنگی‌تان را برطرف می‌کند.»

گستاخی جورجینا در جواب دادن!

در جایی از این مراسم خبرنگار برنامه تلویزیونی El Programa de Ana Rosa از جورجینا خواست تا در مورد شایعات پیرامون بحران در رابطه خودش و رونالدو توضیح دهد که او با صراحت و البته کمی گستاخی گفت این گزارش ها توسط رسانه ها ساخته شده است.

جورجینا گفت: «البته که مشکلی وجود ندارد. شما خودتان این حرف‌ها درآورده‌اید.»

پس از این اتفاق، الساندرو لکیو (Alessandro Lequio) ستاره تلویزیون اسپانیا که به عنوان مجری در همان برنامه کار می‌کند از رفتار جورجینا انتقاد کرد و گفت: «جورجینا خودش را خدا می‌داند. او بی ادب است. کمی فروتن و بی‌ادعا باش دختر.» او همچنین معتقد است که «شهرت باعث شده که او خودش را گم کند.»

جورجینا همچنین در این مراسم یک بار دیگر تمایل خود برای ازدواج با ۵ بار برنده توپ طلا ابراز کرد. هنگامی که از او پرسیده شد که آیا مایل به ازدواج است، جیو بلافاصله و با اعتماد به نفس پاسخ داد: «البته.»

۰
ارسال نظر