فال ابجد امروز شنبه 13 خردادماه/ موفقیت به زودی برایت ممکن می شود!

فال ابجد امروز شنبه 13 خردادماه را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

کد خبر : ۱۷۸۸۳۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش و قت صبح ؛ فال ابجد امروز شنبه 13 خردادماه به شما توصیه می کند: عشق وقتی سلطه خود را بر عقل و فکر کسی بیندازد به اصطلاح می‌گویند او را کور کرده. البته اگر عشق، عشق باشد، کوری‌اش نوعی روشنایی است و نباید از آن ترسید.

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : آ - آ - د

تعبیر : احساس موفقیت از یک موضوع شادی و موفقیتی که از شخص مورد علاقه شما می رسد ، مورد مهر و عطوفت شخصی قرار میگیرید که دوستش دارید که سبب علاقه ی بیش از بیش شما نسبت به او می شود.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : ج - ج - ب

تعبیر : با داشتن تجربه هست که می توانید مشکلات بزرگ را پشت سربگذارید. هرگز بدون تحقیق و مشورت اقدام به کاری نکنید و خودسرانه دست به کاری نزنید.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : د - آ - ب

تعبیر : عشق وقتی سلطه خود را بر عقل و فکر کسی بیندازد به اصطلاح می‌گویند او را کور کرده. البته اگر عشق، عشق باشد، کوری‌اش نوعی روشنایی است و نباید از آن ترسید.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : ج - آ - ب

تعبیر : به زودی خبر خوشحال کننده ای دریافت می کنید. یا شاید برای شرکت در جلسه ای مهم از شما دعوت به عمل آید. احتمال دارد ترفیع مقام بگیرید.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : د - د - آ

تعبیر : نسبت به رفتار اطرافیان دقیق و مراقب باشید. گاهی اوقات سیر کردن گرسنگان فقط برای ثواب نیست و جنبه خود نمایی دارد!

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : د - د - ب

تعبیر : خبر جدیدی دریافت می کنید که باعث خوشحالی خواهد شد و شانس با شما یار خواهد بود.این خبر می تواند برنده شدن یا بردن جایزه ای باشد.

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : آ - آ - د

تعبیر : به دردسر می افتید و گرفتار موضوعی می شوید. با تلاش و کوشش از گرفتاری به وجود آمده رهایی می یابید.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : د - ج - د

تعبیر : شانس به شما روی می آورد و به موفقیت مالی می رسید. ولی در زمینه عشق و احساسات دچار مشکل می شوید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید. با دیگران مشورت کنید.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ب - ب - ج

تعبیر : بی حوصلگی ، خستگی جسمی و روحی ناشی از تلاش و زحمت های زیاد روزانه یا مشکلات کاری خستگی ناشی از تنش های روحی و فشار های عصبی.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : ج - آ - آ

تعبیر : احتمال دارد کسی در کمین باشد که به شما صدمه برساند. مراقب حیله و نیرنگ دیگران باشید. با سعی و تلاش خود می توانید به مقامات بالاتر برسید و ارج بیشتری بیابید.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : د - ب - د

تعبیر : عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : آ - ب - ب

تعبیر : احساس موفقیت از یک موضوع عشقی ، شادی و موفقیتی که از شخص مورد علاقه شما می رسد ، مورد مهر و عطوفت شخصی قرار می گیرید که دوستش دارید که سبب علاقه بیش از بیش شما نسبت به او می شود.

۰
ارسال نظر