عکسی باورنکردنی از “بهاره رهنما” در لاغرترین حالت ممکن/ تصویر

تصویری از بهاره رهنما در فضای مجازی منتشر شد که در لاغرترین حالت ممکن است.

asdasd
کد خبر : ۱۷۷۹۲۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از سلام نو، تصویری از بهاره رهنما بازیگر جنجالی ایرانی در فضای مجازی در حالتی منتشر شد که او بسیار لاغر است و چهره اش به کلی تغییر کرده است.

تصویری از بهاره رهنما بازیگر جنجالی ایرانی در فضای مجازی در حالتی منتشر شد که او بسیار لاغر است و چهره اش به کلی تغییر کرده است.

بالا بردن سطح آگاهی مردم درباره ایدز با حرف های بهاره رهنما

بازیگر فیلم «ورود آقایان ممنوع»، گفت: نپرداختن به مقوله‌ای چون ایدز در سینما و تلویزیون ناشی از یک پنهان‌کاری ناگفته در سطوح مدیریت فرهنگی است.

بهاره رهنما درباره اینکه چه دلیلی در این سال‌ها در سینما و تلویزیون وجود داشته که کمتر فیلم و یا سریال درباره بیماران مبتلا به ایدز ساخته شده است، اظهار داشت: متاسفانه عزم جدی در سطوح بالای مدیریت فرهنگی کشورمان وجود دارد که درباره برخی از واقعیت‌های موجود جامعه پنهان کاری شود.

وی ادامه داد: در این سال‌ها شاهد بودیم درباره همین بیماری ایدز و برخی اختلالات جنسیتی به شکل گسترده‌ای نوعی پنهان کاری در بدنه مدیریت فرهنگی ما وجود داشته است و همین باعث شده که سینما و تلویزیون سراغ تصویرسازی در این باره نروند.

بازیگر فیلم «سن پطرزبورگ» با اشاره به این مسئله که با پنهان کاری نمی‌شود تا ابد صورت مسئله را پاک کرد و باید به شهروندان آگاهی داد، گفت: نسل جوانی در جامعه داریم که نسبت به معضلاتی مثل بیماری ایدز ناآگاه هستند و نمی‌دانند با چه خطراتی روبه رو هستند. در حالی که همه ما وظیفه داریم آن‌ها را آگاه کنیم.

وی ادامه داد: اگر به جوانان و نوجوانان درباره این بیماری آگاهی درستی دهیم و شرایطی را فراهم آوریم که جوانان هم در باره چگونگی ابتلا به ایدز بدانند و هم درباره راههای پیشگیری از آن، یقین بدانید که رفته رفته هم کاهش ابتلا به ایدز را شاهد خواهیم بود و هم رفتار منطقی‌تر با بیماران مبتلا به اچ. آی. وی.

۰
ارسال نظر