آیا می دانستید شوهر این “خانم بازیگر ایرانی” بعد طلاق قاتل شد/ عکس

چند سال پیش کریم آتشی همسر سابق مرجانه گلچین همسایه خود را با شلیک یک گلوله در خیابان شریعتی تهران به قتل رساند.

asdasd
کد خبر : ۱۷۶۷۵۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو، کریم آتشی کارگردان معروف سینما و تلویزیون و همسر سابق مرجانه گلچین، پس از یک درگیری لفظی همسایه خود را با اسلحه کلاشینکف به قتل رساند.

ساعت ۱۰ شب چهارشنبه ۱۹ شهریورماه مأموران بسیج در پی گشت حوالی خیابان خواجه نصرالدین طوسی با صدای شلیک چند تیر پیاپی مواجه شدند.

مأموران گشت بلافاصله جستجوی مکان تیراندازی را آغاز کردند .

پس از شناسایی ساختمانی چهار طبقه در همان حوالی که شلیک‌ها در همان مکان اتفاق افتاده بود، مراتب را به پلیس گزارش دادند.

چند سال پیش کریم آتشی همسر سابق مرجانه گلچین همسایه خود را با شلیک یک گلوله در خیابان شریعتی تهران به قتل رساند.

ماجرای مشکوک شدن مأموران و دستگیری کریم آتشی

در ابتدا، حرکات مشکوک مرد میانسالی که باحالتی پریشان و هراسان در حال شستن لکه‌های خون در جلوی راه‌پله‌ها و درب ورودی همان ساختمان بود.

توجه مأموران بسیج را به خود جلب کرد. با گزارش موضوع به پلیس، تیم جنایی درصحنه حاضر و وارد عمل شد.

مأموران تیم جنایی به دنبال رد خون‌هایی که درراه پله ساختمان ریخته شده بود، ساختمان چهار طبقه را مورد بازرسی دقیق قراردادند.

کشف جسد 60 ساله

که درنهایت با جسد مرد ۶۰ ساله‌ای که در زیر راه‌پله‌ها پنهان‌شده بود مواجه شدند که با شلیک چند گلوله به جمجمه و بدن او به قتل رسیده بود.

شک مأموران پس از مشاهده جسد مقتول به‌یقین مبدل شد؛ و ساختمان مرد میانسال را محاصره کردند. در ابتدا پس از ۴ ساعت مذاکره کریم آتشی کارگردان معروف سینما و تلویزیون حاضر به تسلیم نشد.

تیم جنایی در اقدامی ضربتی با شکستن شیشه‌های ساختمان و با استفاده از گاز اشک‌آور وارد اتاق وی شدند و او را دستگیر کردند.

توضیح پلیس درباره بازداشت کریم آتشی

پلیس تهران روز شنبه در مورد جزئیات این حادثه اعلام کرد:

ساعت ۱۰ شب چهارشنبه گذشته، «آتشی» با همسایه خودش در ساختمانی چهار طبقه درگیر شده و با اسلحه کلاشنیکف به وی شلیک کرده است.

این کارگردان در اعتراف‌های خود اعلام کرده که برای تهیه یک فیلم هشت اسلحه گرفته بود که از این تعداد هفت اسلحه را تحویل داده و یکی از آن‌ها را نگه داشته بود و همسایه‌اش را با همین اسلحه به قتل رسانده است.

اعتراف کریم آتشی به قتل فجیع همسایه خود

کریم آتشی که پس از ارتکاب به قتل، جسد مقتول را در زیر راه‌پله‌ها پنهان کرده بود در اعترافات خود چنین می‌گوید:

«دفتر کارم در طبقه همکف این ساختمان است.

من چند شب در هفته برای کار در دفترم می‌مانم. مقتول مالک سه واحد این آپارتمان بود و دو واحد آن را اجاره داده بود و یکی از واحد‌ها نیز در اختیار خودش بود.

از مدت‌ها قبل بر سر مشکلات ساختمان با او اختلاف داشتم و از طرفی افراد زیادی به واحدش رفت‌وآمد داشتند و همین مسئله من را آزار می‌داد. چندین بار به او تذکر دادم، اما بی‌فایده بود».

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: «به خاطر اختلافاتی که با مقتول داشتم در دو دادسرا شکایاتی را علیه او ثبت کرده‌ام که در حال رسیدگی است».

وی در ادامه افزود: «مقتول مدتی قبل یک در آهنی بین طبقه همکف و طبقه اول کار گذاشته بود.

شب حادثه بی‌دلیل با یک چکش به در می‌کوبید که به تصور من او به‌عمد این کار را می‌کرد تا من را عصبی کند.

از دفترم بیرون آمدم و بابت این کارش به او تذکر دادم که اصلاً توجهی نکرد و ما باهم درگیر شدیم و با سلاحی که داشتم به او شلیک کردم؛ و یکی از گلوله‌ها به جمجمه‌اش اصابت کرد و او فوت کرد.

بعدازآن هم تصمیم داشتم جسد را به زیرزمین منتقل کنم، اما چون خون زیادی مقابل در ریخته بود، داشتم آن‌ها می‌شستم که مأموران متوجه کارم شدند و لو رفتم».

کریم آتشی در پاسخ به این سؤال که اسلحه را از کجا آورده گفت: «ما معمولاً برای فیلم‌های اکشن و پلیسی از مراکز نظامی سلاح می‌گیریم و بعد از پایان کار فیلمبرداری اسلحه‌ها را تحویل می‌دهیم.

اخیراً نیز برای یک فیلم جنگی ۸ اسلحه تحویل گرفتیم، اما ۷ اسلحه را برگرداندیم و یکی را پیش خودم نگه داشتم. ۷۲ فشنگ جنگی نیز از قبل داشتم».

کریم آتشی یکی از جانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس است که در سال ۱۳۹۱ نیز به علت سکته قلبی در بیمارستان بستری‌شده بود.

وی در اقدامی جنون‌آمیز اقدام به قتل فجیع همسایه خود نموده است که پرونده وی پس از بازداشت و اعترافاتش در اختیار پلیس جنایی تهران قرارگرفته است.

۰
ارسال نظر