عکس/ رونمایی هدفمند پدر آرات حسینی از فرزند دیگرش

پدر آرات حسینی پس از جنجال های اخیر با باشگاه سپاهان حالا تصویری هدفمند از دو فرزند اش در صفحه اینستاگرام آرات منتشر کرده است.

عکس/ رونمایی هدفمند پدر آرات حسینی از فرزند دیگرش
کد خبر : ۱۷۲۱۰۲
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- روز گذشته بود که پدر آرات حسینی با انتشار یک استوری عجیب در اینستاگرام از قطع همکاری پسرش با باشگاه سپاهان اصفهان که در ماه اسفند به آکادمی سپاهان پیوسته بود خبر داد.

پس از انتشار این خبر بود که جنجال های تازه ای درباره این اتفاق در فضای مجازی شکل گرفت. چرا که هر کدام از طرفین مسئولان باشگاه سپاهان و پدر آرات حسینی یکدیگر را در این باره مقصر می دانستند.

عکس/ رونمایی هدفمند پدر آرات حسینی از فرزند دیگرش در همین خصوص حالا صفحه اینستاگرامی این کودک مشهور که توسط پدرش مدیریت می شود، با انتشار تصویر جالبی توجه دنبال کنندگان اش را جلب کرده است.

پدر آرات حسینی در اقدامی هدفمند و پس از این حواشی پر ماجرا اکنون با نمایش تصویری از آرات در کنار خواهر بزرگ ترش مطلبی احساسی را خطاب به آنها منتشر کرده است.

بخوانید: عکس/ حمایت جانانه کریم باقری از تیم ملی هاکی زنان ایران

استوری خبرساز آرات حسینی برای باشگاه سپاهان

به گزارش ورزش سه، ۱۲ اسفند ماه بود که سپاهان خبر از انتقال آرات حسینی به این باشگاه داده بود و اکنون با گذشت ۶۵ روز، آن‌ها از پایان این همکاری خبر داده‌اند.

آرات حسینی که طی سال‌های اخیر به‌عنوان یک فوتبالیست اینستاگرامی که از تکنیک جالب‌توجهی نیز برخوردار است، شناخته می‌شود، در آخرین روزهای سال به سپاهان پیوست و این باشگاه از همکاری دوطرفه برای موفقیت این استعداد خبر داد.

اکنون اما پدر آرات حسینی در متنی که در صفحه اینستاگرام این چهره قرار داده، از پایان این همکاری خبر داده است و اینچنین نوشته است:

با اینکه مجموعه سپاهان همه امکانات لازم در این مدت از هتل گرفته تا غذا و چندین زمین چمن با استخر و مشاور و به خصوص بهترین مربی، آقای سعید بیات، را در اختیارمان گذاشتند و همچنین آقای بصیریان مدیریت آکادمی اما ما شرایط موندن در اصفهان زیبا با مردمانی خونگرم را نداریم.

برای همین خاطر متاسفانه باید بگم که از این لحظه قطع همکاری بین آرات و سپاهان رقم خواهد خورد. اما همیشه دوست‌دار هم خواهیم بود. همه پرسنل این مجموعه بهترین احترام را برای آرات و ما قائل شدند و از این بابت از همشون ممنونیم.

میدونم آرات خیلی خیلی مربیشو دوست داره اما چاره‌ای جز خداحافظی برامون نیست.

آرات حسینی طی سالیان اخیر خبرسازی زیادی داشته و از باشگاه‌های معتبری به عنوان مقصد اروپایی او یاد شده بود که البته همچنان بی‌نتیجه مانده است و باید اکنون دید پدر او چه برنامه جدیدی برای وی در نظر گرفته که علی‌رغم امکانات و شرایط مناسبی که از آن در سپاهان یاد کرده، ترجیح داده‌اند کارشان در اصفهان را پایان دهند.

۰
ارسال نظر