3 بازیگر به علت عدم رعایت حجاب بیکار شدند!

رستوران بهاره رهنما، علیرضا منصوریان و بهرام رادان به دلیل رعایت نکردن حجاب پلمب شد.

asdasd
کد خبر : ۱۷۰۳۴۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرآنلاین؛ در ادامه طرح جدید پلیس برای برخورد با کشف حجاب که از ۲۶ فروردین در سراسر کشور اجرا شده است، برخی از رستوران‌های متعلق به سلبریتی‌ها و مجتمع‌های بزرگ تجاری هم اخطار پلمب گرفته و برخی دیگر پلمب شدند.

طرح جدید پلیس برای برخورد با کشف حجاب (اجرای قانون عفاف و حجاب) از ۲۶ فروردین در سراسر کشور به اجرا درآمده است و در این طرح برای افراد متخلف پیامک اخطار ارسال می‌شود.

اقتصاد ۱۰۰ با انتشار خبری نوشته، در ادامه اجرای این طرح، برخی از مجتمع‌ها و پاساژهای مربوط به سلبریتی‌ها هم از این قاعده مستثنی نبوده و اخطار پلمب گرفته‌اند.

طی روزهای اخیر اخباری دال بر احتمال پلمب رستوران "هیچ" مربوط به بهاره رهنما به علت کشف حجاب فروشندگان منتشر شده است، به نظر می‌رسد اداره اماکن تهران، بر اجرای قانون و مقابله با کشف حجاب مصمم است.

از سوی دیگر رستوران "باب البحر" مربوط به علیرضا منصوریان واقع در شهر تهران به علت کشف حجاب از سوی متصدیان، از سوی اداره اماکن تهران اولتیماتوم پلمب دریافت کرده است.

شنیده ها حاکیست که بدنبال عدم شؤونات در رستوران لانه کبوتر و عدم رعایت حجاب در سفره خانه میعاد واقع در خیابان جمهوری این رستوران ها از سوی اداره اماکن اخطاریه پلمب دریافت کرده اند.

همچنین کافه رستوران ویونا واقع در سهروردی شمالی به علت عدم رعایت حجاب اسلامی، روز جاری از سوی اداره اماکن تهران اخطاریه پلمب دریافت کرده است. در صورت صحت این خبر، بهرام رادان باید منتظر پلمب کافه خود باشد.

۰
ارسال نظر