پریانکا چوپرا به کنسرت همسرش در لندن رفت!

ساعاتی قبل برادران جوناس «نیک» _ «جو» _ «کوین» در سالن رویال آلبرت هال لندن در کنسرت جدیدشان به زیبایی اجرا کردند و همسر هایشان « دانیل دلیسا» _«سوفی ترنر» و «پریانکا چوپرا» برای حمایت از آنها به لندن رفتند.

asdasd
کد خبر : ۱۶۶۱۷۱
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- گروه برادران جوناس در سال 2013 برای انجام فعالیت‌های شخصی و فردی ازهم‌پاشیده شد و حالا بعد از چند سال دوباره گرد هم جمع شده‌اند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح،به تازگی برادران جوناس در سالن رویال آلبرت هال لندن اجرا خیره کننده ای داشتند و همسران این سه برادر محبوب، برای حمایت از آنها به لندن رفتند.

برادران جوناس در کنسرت جدید خود در لندن

گقته شده است که مادر پریانکا دکتر «مادو چوپرا» هم دخترش رادر سفر به لندن همراهی کرده است.
پریانکا و مادرش به کنسرت برادران جوناس رفتند.
پریانکا به کنسرت برادران جوناس رفتند.

بیوگرافی برادران جوناس و همسرانشان:

«کوین جوناس»، برادر بزرگتر در تاریخ 19 دسامبر 2009 در قلعه اوهکا در لانگ آیلند نیویورک با «دانیل دلیسا» آرایشگر و جواهر ساز ایتالیایی_ آمریکایی ازدواج کرد.این زوج دو دختر دارند «الینا رز 9 ساله » متولد 2 فوریه 2014 و «والنتینا آنجلینا 6 ساله » متولد 27 اکتبر 2016 .

جو جوناس نیز سال 2019 با بازیگر سرشناس سوفی ترنر ازدواج کرد و صاحب دو دختر شد. « ویلا 2 ساله » متولد 22 ژوئیه 2020 ویک دختر 9 ماهه متولد 14 ژوئیه 2022 که فعلا اسمش را رسانه ای نکرده اند!

نیک جوناس برادر کوچیکتر سال 2018 با پریانکا چوپرا در هند ازدواج کرد و یک دختر 1 ساله متولد ژانویه 2022 به نام مالتی ماری دارند،«مالتی ماری با روش مادر جایگزین به دنیا آمد.»

۰
ارسال نظر