عکس/ افطاری خاص و ایرانی همسر خارجی الهیار صیادمنش

انتشار تصویر جالب توجه ای از سوی دویگو گوزل همسر خارجی الهیار صیاد منش درباره ماه رمضان با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران فضای مجازی مواجه شده است.

asdasd
کد خبر : ۱۶۱۴۰۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- در هفته های گذشته عدم دعوت الهیار صیاد منش به اردوی تیم ملی فوتبال باعث سوال های زیادی در ذهن اهالی فوتبال شده است.

البته برخی از کارشناسان فوتبال معتقدند مصدومیت طولانی مهاجم تیم ملی و عملکرد ضعیف اش در باشگاه هال سیتی انگلیس می تواند یکی از دلایل عدم حضور این لژیونر در ترکیب تیم ملی باشد.

 افطاری خاص و ایرانی همسر خارجی الهیار صیادمنش اما در چند روز گذشته همسر خارجی الهیار با انتشار مطالب جالبی در صفحه شخصی اش بی تفاوت به مسئله عدم دعوت همسرش به تیم ملی در حال فعالیت کردن است.

در همین خصوص حالا هم دویگو گوزل که یک مدل مسلمان اهل کشور ترکیه است با انتشار یک استوری جالب توجه از افطاری ساده و خاص ایرانی اش رونمایی کرده است.

بخوانید: عکس/ ژست ولنتاینی خاص الهیار صیادمنش و همسر خارجی اش

غیبت عجیب صیادمنش در فهرست تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری فوتبالی، ستاره ایرانی هال سیتی یکی از غایبان بزرگ لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی است.

به گزارش فوتبالی، امیر قلعه‌نویی در حالی روز گذشته لیست بازیکنان منتخب خود برای حضور در اردوی تیم ملی را اعلام کرد که در بین آنها اثری از نام اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی به چشم نمی‌خورد.

اللهیار پیش از این هم به‌خاطر یک آسیب‌دیدگی طولانی مدت، جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست داد و نتوانست در فهرست نهایی تیم کارلوس کی‌روش برای جام جهانی قرار بگیرد، اما با توجه به بازگشت موفقی که به ترکیب تیمش داشت این انتظار می‌رفت در بین لژیونرهای دعوت شده نام این بازیکن هم باشد.

هنوز مشخص نیست دلیل غیبت این ستاره ایرانی هال سیتی چیست، هر چند برخی معتقد هستند که شاید این عدم دعوت با هماهنگی قبلی و در جهت تثبیت جایگاه این بازیکن در ترکیب تیم باشگاهی‌اش صورت گرفته باشد.

مهاجم ایرانی هال سیتی که طی دو هفته گذشته حضور تعویضی مقابل وست‌بروم و کاونتری داشت، در فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس ۹ بار به میدان رفته و یک پاس گل داده نیز به ثبت رسانده است.

۰
ارسال نظر