پر طرفدارترین و بامزه ترین کمدین های نوظهور اینستاگرام

در این حال و روز بد مردم ایران 5 کمدین بامزه در اینستاگرام ظهور کردند که در خنداندن مردم موفق بوده اند.

asdasd
کد خبر : ۱۶۰۰۱۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین‌ها؛ پس از پاییز و زمستان تلخی که جامعه ایرانی از سر گذراند، حالا جامعه فرصت کرده کمی هم به ذهنش استراحت بده و خب در چنین شرایطی اکسپلور اینستاگرام مامن خوبی برای اهل حال است!

گر چه که اینستاگرام فیلتر شده و دسترسی به اکسپلور دشوارتر از برهه‌های پیش است اما در هر صورت حالا اینفلوئنسرها دوباره دارند خودنمایی می‌کنند و در این میان کمدین‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند.

در این مطلب مروری داشتیم بر پنج اینفلوئنسر و کمدین محبوب اینستاگرام، کسانی که بدون هیچ امکانات خاصی با اتکا بر نمک غریزی کلی فالوور جذب کردند و می‌شود گفت که در کار خودشان موفق بوده‌اند.

mehdidub1

مهدی حسینیان راوندی، متولد ۹ دی سال ۱۳۷۶ اسم مستعار او مهدی داب است. کارش تعریف کردن جوک‌های غالبا بی‌مزه است، هنر او این است که با این جوک‌های بی‌مزه خنده می‌گیرد، با اتکا به میمیک صورتش و اَکت درستی که دارد.

hmn.iranmaneshia

هومن ایران‌منش متولد ۳۱ تیرماه سال ۱۳۷۲ در آستارا، واینر و خواننده است. او در ابتدا با ساخت و خواندن آهنگ های احساسی شروع کرد اما اکنون در فضای مجازی به ساخت کلیپ‌های طنز مشغول است که در اصطلاح به او "واینر" می‌گویند.

درباره او البته نمی‌توان تمام کارهایش را بامزه دانست، نوسان کیفیت کارش زیاد است و گاهی خیلی سطح بالاست و گاهی ابتدایی رفتار می‌کند.

dooblor

سید جلال رضوی، معروف به دوبلور که به اعتقاد خودش: یک‌ دقیقه چند نفر را می‌خندانم ، قربة الی الله. او البته اتکای زیادی به صدای خودش دارد و آن تِم دوبلور بودنش روی فرم کارش تاثیر زیادی گذاشته. صداگذاری و جاگذاری در شخصیت‌سازی از جمله تمهیدات او برای خنده ساختن است.

heliya_khazaee

هلیا خزایی متولد ۶ فروردین ۱۳۷۵ در تهران ، واینر مشهور اینستاگرام است. دیپلم رشته تجربی و دانشجوی انصرافی رشته روانشناسی می باشد که حالا در فضای مجازی با ساخت کلیپ طنز شناخته می‌شود و دستی هم در هنر عکاسی دارد.

درباره این که آیا او واقعا بامزه است یا نه؟ نمی‌شود به قطعیت نظر داد، گاهی خندیدن به کارهای او ساده نیست.

iamkuzcooo

سیده زینب موسوی کمدین اهل قم و خالق شخصیت «امپراتور کوزکو» است که از کاراکترهای شبکه‌های اجتماعی اوست.

این شخصیت زنی است که با چادر در خانه‌اش در قم در اینستاگرام و تلگرام ویدئوهایی طنزآلود به گویش قمی منتشر می‌کند که مخاطبش بر حسب مسایل روز متغیر است.

۰
ارسال نظر