با دیدن چهره “خواهر لیلا اوتادی” برق از سرتان می پرد/ عکس

لیلا اوتادی تصویری را از خواهرش منتشر کرد که شباهت آنها به یکدیگر قابل باور نیست.

با دیدن چهره “خواهر لیلا اوتادی” برق از سرتان می پرد/ عکس
کد خبر : ۱۵۹۲۵۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از نیک صالحی، لیلا اوتادی که یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران است در اینتساگرامش به مناسبت تولد خواهرش عکسی را که شباهت عجیبی به خودش دارد به اشتراک گذاشت.

طلیلا اوتادی متولد 14 مرداد 1362 در تهران است که از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود. لیلا اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. لیلا اوتادی کار خود را با فیلم سینمایی چشمان سیاه، ساخته ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد. از نمونه آثار لیلا اوتادی می توان به سه بیگانه، مالیخولیا، آشوب، عالیجناب، آزاد به قید شرط، بید مجنون، نازلی، آدم کش، به دنبال خوشبختی و هوس اشاره کرد. لیلا اوتادی از دسته بازیگران بی حاشیه است.

لیلا اوتادی متولد 14 مرداد 1362 در تهران است که از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود.

لیلا اوتادی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است.

لیلا اوتادی کار خود را با فیلم سینمایی چشمان سیاه، ساخته ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

از نمونه آثار لیلا اوتادی می توان به سه بیگانه، مالیخولیا، آشوب، عالیجناب، آزاد به قید شرط، بید مجنون، نازلی، آدم کش، به دنبال خوشبختی و هوس اشاره کرد. لیلا اوتادی از دسته بازیگران بی حاشیه است.

۰
ارسال نظر