باورتان نمی شود این آقا با این سر و وضع “عمو قناد” قبل انقلاب باشد/ عکس

تصویری از مجید قناد ملقب به عمو قناد در دهه 50 باعث شگفتی همه شد.

باورتان نمی شود این آقا با این سر و وضع “عمو قناد” قبل انقلاب باشد/ عکس
کد خبر : ۱۵۹۰۹۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از تهران نیوز، عکسی جالب و دیده نشده از مجید قناد که یکی از مجریان بسیار پر طرفدار ایرانی در برنامه کودک است ، در دهه 50 با سر و وضعی متفاوت منتشر شد.

فیتیله، جمعه تعطیله

دلیل تعطیلی برنامه فیتیله، جمعه تعطیله

مجید قناد درباره توقف و تعطیلی برنامه «فیتیله، جمعه تعطیله» گفت: راجع به این موضوع صحبت نکرده‌ام. چون عقیده دارم کسی صحبت‌های درون خانه‌اش را بیرون نمی‌برد؛ تلویزیون خانه من است. به همین دلیل در این سال‌ها ترجیح دادم در مورد این موضوع صحبت نکنم.

مجید قناد در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا و توضیح چرایی توقف و تعطیلی برنامه فیتیله، جمعه تعطیله بیان کرد: همه کاستی‌ها و نواقص لزوما از صدا و سیما نیست. در برخی موارد، ایراد، خود ما هستیم.

برنامه خودم را مثال می زنم. وقتی چهارچوب رعایت نمی شود، بروز مشکل طبیعی است. چهارچوب‌ها حدودی است که تلویزیون برای خودش دارد و اگر رعایت نشود، آن برنامه مسلما با موفقیت روبرو نشده و به مشکل خواهد خورد و هر برنامه هم برای خودش چهارچوبی دارد.

وی افزود: شاید اگر این چهارچوب‌ها رعایت می‌شد، برنامه فیتیله، جمعه تعطیله می توانست سالیان سال ادامه پیدا کند اما متاسفانه عزیزانی که در کنار من بودند، به چهارچوب‌ها پایبند نبودند.

۰
ارسال نظر