اختلافات تام کروز و نیکول کیدمن بعد از طلاق دوباره داغ شد!

دلیل غیبت تام کروز در این مراسم پس از موفقیت های انکار ناپذیر فیلم «تاپ گان: ماوریک» حضور همسر اول او در این مراسم بود.

asdasd
کد خبر : ۱۵۸۹۹۷
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، معمولا حضور یا عدم حضور مهمانان مراسم اسکار دلایل مختلفی دارد از مشغله کاری گرفته تا دلخوری های شخصی و یا حتی سیلی زدن به مجری برنامه؛ اما این بار دلیل غیبت موفق ترین چهره‌ی سال گذشته سینمای هالیوود یعنی تام کروز، هیچ یک از اینها نبود.

ستاره فیلم موفق «تاپ گان: ماوریک» به دلیل حضور همسر سابقش یعنی نیکول کیدمن، در مراسم اسکار ۲۰۲۳ حاضر نشد.

نیکول کیدمن، یکی از سلبریتی های سرشناس مراسم اسکار ۲۰۲۳ بود که با همسر موزیسین خود کیت اوربان که پدر دو فرزند بیولوژیکی او نیز هست، بر فرش قرمز این مراسم با شکوه قدم گذاشت اما همسر سابق او کجا بود؟

به گفته منابع موثق، دلیل غیبت تام کروز در این مراسم پس از موفقیت های انکار ناپذیر فیلم «تاپ گان: ماوریک» حضور همسر اول او در این مراسم بود.

سابقه آشنایی

کروز و کیدمن پس از ملاقات در مجموعه درام مسابقه ای «روزهای تندر» در سال ۱۹۹۰، با هم آشنا شدند.

کیدمن در آن زمان ۲۳ ساله بود و از استرالیا می آمد و در هالیوود ناشناخته بود. کروز در مراحل پایانی ازدواج سه ساله اش با میمی راجرز بود. در حقیقت میمی راجرز، تام کروز را با کلیسای ساینتولوژی آشنا کرده بود، اما ازدواج آنها پایان یافت.

کروز و کیدمن در نهایت در شب کریسمس ۱۹۹۰، تنها چند ماه پس از اولین ملاقاتشان، ازدواج کردند.

آنها دو فرزند، ایزابلا جین در سال ۱۹۹۲ و کانر آنتونی را در سال ۱۹۹۵ به فرزندی پذیرفتند، اما در طول ازدواج خود از داشتن فرزند بیولوژیکی خودداری کردند.

روزهای تندر

آن‌ دو پس از «روزهای تندر»، در فیلم های «دور و دورتر» در سال ۱۹۹۲ و «چشمان کاملاً بسته» استنلی کوبریک در سال ۱۹۹۹ بازی کردند.

تام کروز در سال ۲۰۰۱ با استناد به «اختلافات آشتی ناپذیر» درخواست طلاق داد و پس از ۱۲ سال ازدواج، همسرش را ترک کرد. بر اساس گزارش‌ها، دلیل واقعی این جدایی امتناع کیدمن از پیوستن به کلیسای ساینتولوژی بود، فشاری که احتمالاً از رهایی از شر آن خوشحال بود.

تصاویر خروج کیدمن از دفتر وکالت در سال ۲۰۰۱ پس از طلاق بیانگر شادی او پس از قطعی شدن طلاقشان بود.

تام کروز و نیکول کیدمن بیش از یک دهه است که هیچ تعاملی با هم نداشته اند. در واقع، کیدمن سال‌هاست که با دو فرزندش که با کروز به فرزندی قبول کرده بودند صحبت نکرده است. ایزابلا و کانر هر دو مانند پدرشان اعضای وفادار کلیسای ساینتولوژی هستند.

در سال ۲۰۰۶، کروز با کیتی هلمز بازیگر ازدواج کرد. آنها در سال ۲۰۱۲ طلاق گرفتند و گفته می شود که روابط کروز با ساینتولوژی باعث شکست ازدواج آنها شده است. سوری دختر آنها که اکنون ۱۶ سال دارد، با پدرش رابطه ای ندارد.

یک منبع نزدیک به کروز ادعا کرد که کروز به خاطر فیلمبرداری فیلم جدید «ماموریت غیرممکن: روزشمار مرگ قسمت دوم» در بریتانیا حضور در مراسم اسکار را رد کرده است.

۰
ارسال نظر