چهره باورنکردنی “ستاره سینمای قبل انقلاب” در 82 سالگی که در ایران ماند/ عکس

تصویری از پوری بنایی بازیگر سینمای قبل انقلاب که الان 82 سال دارد با چهره ای بسیار جذاب منتشر شد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح به نقل از عکس نوشته، پوری بنایی که یکی از ستارگان جذاب سینمای قبل انقلاب بود و مدتی با بهروز وثوقی نامزد بود، تصویری از او در سن 82 سالگی منتشر شد که زیبایی خودش را دارد.

ازدواج پوری بنایی در سال ۱۳۵۵ به مدت کوتاهی با بهروز وثوقی نامزد می شود اما بعد از اینکه از او جدا می شود دیگر هرگز ازدواج نمی کند و صاحب فرزندی نمی شود و تا کنون نیز مجرد مانده است. بیوگرافی پوری بنایی همسر بهروز وثوق پوری بنایی و بهروز وثوقی دو همکار و دوست صمیمی بودند که کم کم به هم علاقمند شدند و در نهایت به نامزدی هم در آمدند. بعد از اینکه مدتی از نامزدی آنها گذشت پای گوگوش (فائقه آتشین) به زندگی آنها باز شد. زمانی که پوری و بهروز نامزد بودند، گوگوش از همسر سابقش محمود قربانی جدا شده بود و در مورد طلاقش نیز از بهروز وثوقی کمک های زیادی گرفت. رابطه گوگوش و بهروز وثوقی نزدیک تر شد تا بالاخره گوگوش با لوندی خاص خود توانست دل بهروز را به دست آورد و بین او و نامزدش جدایی بیندازد.

ازدواج

پوری بنایی در سال ۱۳۵۵ به مدت کوتاهی با بهروز وثوقی نامزد می شود اما بعد از اینکه از او جدا می شود دیگر هرگز ازدواج نمی کند و صاحب فرزندی نمی شود و تا کنون نیز مجرد مانده است.

پوری بنایی و بهروز وثوقی دو همکار و دوست صمیمی بودند که کم کم به هم علاقمند شدند و در نهایت به نامزدی هم در آمدند. بعد از اینکه مدتی از نامزدی آنها گذشت پای گوگوش (فائقه آتشین) به زندگی آنها باز شد.

زمانی که پوری و بهروز نامزد بودند، گوگوش از همسر سابقش محمود قربانی جدا شده بود و در مورد طلاقش نیز از بهروز وثوقی کمک های زیادی گرفت.

رابطه گوگوش و بهروز وثوقی نزدیک تر شد تا بالاخره گوگوش با لوندی خاص خود توانست دل بهروز را به دست آورد و بین او و نامزدش جدایی بیندازد.

کد خبر : ۱۵۸۰۴۵
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان