ویدیو/ پیژامه پارتی جالب جورجینا و فرزندان اش در خانه

جورجینا رودریگرز شریک زندگی کریس رونالدو با منتشر کردن ویدئوی بامزه ای از پیژامه پارتی فرزندان اش سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است.

asdasd
کد خبر : ۱۵۷۹۴۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- این روزها جورجینا و خانواده پر جمعیت اش آنچنان در مرکز توجه کاربران قرار گرفته اند که حجم گسترده ای از حواشی فوتبالی را به خودشان اختصاص داده اند.

البته اغلب کاربران شبکه های اجتماعی اعتقاد دارند پیوستن رونالدو به النصر عربستان و تجربه چالش های متفاوت از زندگی در این کشور بیش از پیش سبب شهرت پر سر و صدای این زوج شده است.

در همین راستا نامزد آرژانتینی رونالدو به تازگی ویدئوی بامزه ای را در اینستاگرام اش منتشر کرده که سوژه داغ کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

او در این استوری با ویدئویی از بازی کردن دو فرزندش در شهربازی خانه مجلل شان جمله پیژامه پارتی را مطرح کرده است.

بخوانید: عکس/زندگی فوق لاکچری جورجینا در عربستان؛ این بار رونمایی از آرایشگر شخصی!

شام عجیب جورجینا و رونالدو؛ گوشت خام!

به گزارش وقت صبح، در روزگاری که کریستیانو رونالدو ستاره جهان فوتبال با بازی های درخشان اش در زمین بازی سوژه اهالی فوتبال بود، حالا حواشی زندگی این فوق ستاره بیشتر برای مردم جذاب شده است.

حالا زندگی این زوج مشهور به اندازه ای برای مخاطبان جالب شده که کوچک ترین اتفاق در زندگی شان توجه کاربران را به خودش جلب می کند.

البته این موضوع پس از ورود جورجینا به زندگی شخصی رونالدو پر رنگ تر شده است. چرا که این مدلینگ برجسته با انتشار تصاویر روزمره خانواده اش حسابی ذهن کاربران را مشغول کرده است.

در همین خصوص نامزد خبرساز رونالدو در جدیدترین فعالیت مجازی اش تغذیه لاکچری و گرانقیمت اش را به رخ دنبال کنندگان اش کشیده است.اما نکته ای که باعث واکنش های متفاوتی از سوی کاربران شده نحوه پخت این غذا بوده و برخی از آنان این استیک را خام دانسته اند.

۰
ارسال نظر