باورتان نمی شود این خانم همان “گوهر خیراندیش” در قبل انقلاب است/ عکس

تصویری از گوهر خیراندیش در قبل انقلاب با چهره ای بسیار متفاوت منتشر شد.

asdasd
کد خبر : ۱۵۷۴۳۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا، عکسی از گوهر خیراندیش بازیگر مطرح ایرانی با چهره ای بسیار متفاوت و زیبا مربوط به زمان قبل انقلاب منتشر شد.

باورتان نمی شود این خانم همان "گوهر خیراندیش" در قبل انقلاب است/ عکس

گوهر خیراندیش از بازیگران قدیمی و صاحب نظر سینما و تلویزیون ایران میباشد که کارهای بسیار فراوانی انجام داده که به نوبه ی خودش همه خوب بوده و استقبال زیادی شده از کارهاش.

گوهر خیراندیش در اول شهریور ماه سال ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد. گوهر خیراندیش دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیباست.

اولین بار در سال ۱۳۴۹ وقتی تنها ۱۳ سال داشت در نمایش عروس با نقش عذرا به کارگردانی جمشید اسماعیل خانی در تالار ابوریحان شیراز بروی صحنه رفت.

از ابتدا که وارد عرصه سینما و تلویزیون شد بازی‌اش را همگان پسندیدند. او با بازی اش را با فیلم روزهای انتظار آغاز کرد و با فیلم بانو خوش درخشید.

ازدواج گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش در سال ۱۳۵۱ با جمشید اسماعیل خانی ازدواج کرد حاصل ازدواج گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی یک پسر و دو دختر به نام های امید، آزاده و آناهیتا بود.

گوهر خیراندیش با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. او در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می شود.

۰
ارسال نظر