پست تلخ و درد آور “محسن چاوشی”/ عکس

محسن چاوشی خواننده سرشناس ایرانی در اینستاگرامش پست تلخی را برای پدرش منتشر کرد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، محسن چاووشی خواننده مطرح کشور، که چند سال پیش پدرش را از دست داده بود، با انتشار عکسی از او یاد کرد و نوشت: میشه برای پدرم فاتحه بخونید.

خواننده ای که به خاطر “محسن چاووشی” قید مهاجرت را زد! 13 اردیبهشت 1401-12:55 0 309 خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد کاوه آفاق به نصحیتِ محسن چاوشی، قید مهاجرت از ایران را زد کاوه آفاق در مراسم اکران خصوصی «لامینور»، اعلام کرد پیش از این قصد داشته از ایران مهاجرت کند که محسن چاوشی مانع او شده است. به گزارش وقت صبح به نقل از خبرآنلاین؛ پس از آن‌که اکران «لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی با مشکلات زیادی مواجه شد، سرانجام این فیلم در هفتم اردیبهشت روی پرده سینماها رفت. کاوه آفاق، خواننده و آهنگساز «لامینور»، یکی از مهمانان اکران خصوصی این فیلم بود که درباره قصدش برای مهاجرت از ایران گفت. بیشتر بخوانید: “تتلو” پدر شد! عضو تاجران ایران شوید و پول پارو کنید. عضو تاجران ایران شوید و پول پارو کنید. مشاهده yektanet-logo-sign تبلیغ او با تشکر از دیگر عوامل «لامینور» گفت: «آقای مهرجویی، آقای نصیریان، آقای مصفا، خانم احمدی و رضا درمیشیان عزیز، من افتخار می‌کنم با شما در یک کادر حضور دارم و این واقعا برای من اتفاق بزرگی است.» او افزود: «در این بین از یک نفر دیگر هم سپاسگزارم که به من خیلی کمک کرد تا در ایران بمانم و از کشور خارج نشوم. اگر همفکری‌های او نبود، شاید من الان این افتخار را نداشتم که در این قاب حضور داشته باشم و با این هنرمندان عزیز همکاری کنم. جا دارد که در این‌جا بگویم، محسن چاوشی عزیز، دستت درد نکند.»

خواننده ای که به خاطر "محسن چاووشی" قید مهاجرت را زد!

پس از آن‌که اکران «لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی با مشکلات زیادی مواجه شد، سرانجام این فیلم در هفتم اردیبهشت روی پرده سینماها رفت.

کاوه آفاق، خواننده و آهنگساز «لامینور»، یکی از مهمانان اکران خصوصی این فیلم بود که درباره قصدش برای مهاجرت از ایران گفت.

او با تشکر از دیگر عوامل «لامینور» گفت: «آقای مهرجویی، آقای نصیریان، آقای مصفا، خانم احمدی و رضا درمیشیان عزیز، من افتخار می‌کنم با شما در یک کادر حضور دارم و این واقعا برای من اتفاق بزرگی است.»

او افزود: «در این بین از یک نفر دیگر هم سپاسگزارم که به من خیلی کمک کرد تا در ایران بمانم و از کشور خارج نشوم. اگر همفکری‌های او نبود، شاید من الان این افتخار را نداشتم که در این قاب حضور داشته باشم و با این هنرمندان عزیز همکاری کنم. جا دارد که در این‌جا بگویم، محسن چاوشی عزیز، دستت درد نکند.»

کد خبر : ۱۵۷۲۹۹
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان