آیا می دانستید چهره “گوگوش” بدون آرایش این شکلی است/ عکس

تصویری از فائقغه آتشین ملقب به گوگوش خواننده لس آجلسی بدون آرایش با چهره ای بسیار عجیب منتشر شد.

asdasd
کد خبر : ۱۵۶۹۷۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از سماتک، عکسی بسیار باورنکردنی از چهره گوگوش خواننده معروف لس آنجلسی با چهره ای بسیار متفاوت بدون گریم و آرایش منتشر شد.

افشای رابطه فامیلی “گوگوش” با این “خانم بازیگر معروف ایرانی”/ عکس 30 بهمن 1401-20:59 0 945 کمتر از یک دقیقه افشای رابطه فامیلی "گوگوش" با این "خانم بازیگر معروف ایرانی"/ عکس سارا خوئینی ها در یک برهه ای از زمان جاری گوگوش بوده است. [yektanet.com] به گزارش وقت صبح به نقل از فانیگما، سارا خوئینی ها سالها پیش همسر چنگیز وثوقی برادر بهروز وثوقی بوده است و چون گوگوش در یک دوره ای همسر بهروز وثوقی بوده است، این دو خانم زمانی جاری یکدیگر بوده اند.

افشای رابطه فامیلی "گوگوش" با این "خانم بازیگر معروف ایرانی"

سارا خوئینی ها سالها پیش همسر چنگیز وثوقی برادر بهروز وثوقی بوده است و چون گوگوش در یک دوره ای همسر بهروز وثوقی بوده است، این دو خانم زمانی جاری یکدیگر بوده اند.

سارا خوئینی‌ها در تهران به دنیا آمده‌است و به همراه یک خواهر و سه برادر سومین فرزند خانواده محسوب می‌شود. وی همسر سابق چنگیز وثوقی (برادر بهروز وثوقی) است و نام هنری سارا وثوقی که در دو سال اول فعالیت هنری استفاده می‌کرد، برگرفته از نام فامیل همسرش بود.

۰
ارسال نظر