ویدیو/ دلتنگی دردناک خواهر پژمان جمشیدی برای او و ایران

مامک جمشیدی خواهر پژمان جمشیدی با منتشر کردن یک ویدئو در صفحه شخصی اش برای برادرش و دوری از ایران ابراز دلتنگی شدیدی کرده است.

asdasd
کد خبر : ۱۵۶۸۰۰
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- پژمان جمشیدی که سال ها به عنوان بازیکن پرسپولیس شناخته می شد، این روزها یکی از مشهور ترین و پولساز ترین بازیگران صنعت سینمای ایران است.

اما در این بین شهرت گسترده پژمان باعث شده که حتی اعضای خانواده او هم مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار بگیرند.

در همین جهت مامک جمشیدی خواهر پژمان که مدتی است به کانادا مهاجرت کرده و در این کشور به کار املاک مشغول است این روزها بیش از ۵۰ هزار دنبال کننده را در اینستاگرام با خود همراه کرده است.

البته برخی از کاربران مدعی شده اند به علت کم کار بودن و دوری کردن پژمان جمشیدی از فضای مجازی، طرفداران او با دنبال کردن خواهرش سعی در کند و کار در زندگی شخصی پژمان دارند.

در همین راستا خواهر بازیکن سابق پرسپولیس با منتشر کردن ویدئویی تلخ در اینستاگرام اش نسبت به برادرش ابراز دلتنگی شدیدی کرده و ادعا کرده دوری پژمان او‌ را نابود کرده است.

همچنین او در این استوری نوشته است: دلم برای عزیزانم تو ایران خیلی تنگ شده، مخصوصا برای پژمان که نابودم.

بخوانید: عکس/ حال و روز دیدنی سردار آزمون در آلمان

پژمان جمشیدی ۳۳ هزار نفر را به سینما کشاند

به گزارش همشهری آنلاین، اسفند زمان خوبی برای سینماها نبوده است. این وضعیت، هر چه به روزهای پایانی این ماه نزدیک‌تر می‌شویم، روند وخیم‌تری نیز پیدا می‌کند. چرا که دغدغه خانواده‌ها در این زمان، خرید نوروزی و خانه‌تکانی است. به این موارد اضافه کنید، درصدی از خانواده‌هایی که ترجیح داده‌اند از تعطیلی چهارشنبه استفاده کرده و به مسافرت بروند.

در ۳ روز تعطیلی اخیر، جمعا ۱۱۳ هزار نفر به سینما رفتند که این آمار با توجه به اینکه در نیمه دوم اسفند واقع شد، یک آمار نسبتا قابل‌قبول است. برای این تعداد مخاطب، ۶۰۱۰ سانس ترتیب داده شد و گیشه نیز رقم ۴ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان را به خود دید.

در ۳ روز تعطیلی اخیر، جمعا ۱۱۳ هزار نفر به سینما رفتند که این آمار با توجه به اینکه در نیمه دوم اسفندماه واقع شد، یک آمار نسبتا قابل‌قبول است پرفروش‌ترین فیلم این ۳ روز، کمدی بخارست با بازی پژمان بود که ۳۳ هزار و ۵۰۰ مخاطب داشت و ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان نیز فروخت.

۰
ارسال نظر