زن آمریکایی بخاطر راه رفتن با گوساله در روسیه دستگیر شد!

چندی پیش یک شهروند آمریکایی 34ساله، که از شهر نیویورک به مسکو آمده بود، توسط پلیس روسیه درحالی که با یک گوساله در میدان سرخ راه میرفت بازداشت شد.

زن آمریکایی بخاطر راه رفتن با گوساله در روسیه دستگیر شد!
کد خبر : ۱۵۶۱۳۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - رسانه های دولتی روسیه گزارش دادند که این زن توسط دادگاه روسیه بازداشت و و محکوم به پرداخت جریمه سنگینی شد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، آلیشیا دی 34 ساله،به دلیل ممانعت از قانون عابران پیاده در یک اعتراض غیرمجاز، 20000روبل (285 دلار) جریمه و همچنین به دلیل عدم اطاعت از دستورات پلیس، به 13 روز حبس محکوم شد.

این در حالی است که مقامات روسیه تا به امروز چندین آمریکایی را اینگونه محکوم کرده اند.حبس طولانی مدت به دلیل تخلفات به ظاهر جزئی!

برگزاری دادگاه شهروند آمریکایی

خبر ها حاکی از آن است که این زن چینی تبار که شهروند آمریکاست،گیاهخوار است و مشغول نجات حیواناتی است که در معرض خطر مرگ و ذبح هستند.

حمل گوساله تا میدان سرخ

ویدئویی که توسط رسانه‌های دولتی به اشتراک گذاشته شده است، «دی»را نشان می‌دهد که او راننده‌ای گرفته تا گوساله را با ماشین به میدان سرخ بیاورد.

او در دادگاه گفت: «من فقط می خواستم میدان زیبای سرخ را به گاوم نشان دهم و همچنین افزود: به طور کلی من دوست دارم با حیوانات مزرعه ام قدم بزنم چون مردم به من گفته اند بعد از اینکه با شما و حیوانات آشنا شدم دیگر کمتر گوشت مصرف میکنم.»

برخی از فعالان روسی که دوست دار حقوق حیوانات بودند در مورد پرونده واکنش نشان دادند.

آنها بسته های غذایی وگان به زندان برده و خواستار تحویل این مواد غذایی به آلیشیا دی شدند.

اما چند روز پس از آزادی او، مقامات مهاجرت روسیه اصلا با او اصلا مهربان نبودند. به گزارش وقت صبح آنها دستور دادند که «دی» سریع تر از کشور خارج و ممنوعیت ورود مجدد او به مدت 40 سال به روسیه تا سال 2063 میلادی در دستور کار قرار بگیرد.

گوساله در میدان سرخ مسکو

سفارت ایالات متحده در مورد این پرونده هیچ اظهار نظری نکرد!

۰
ارسال نظر