سوپرایز جین BTS برای طرفداران پس از سربازی!

جین در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکسی جدید از خود و سایر اعضا گروه مشهور BTS را که تا به امروز دیده نشده بود به اشتراک گذاشت!

سوپرایز جین BTS برای طرفداران پس از سربازی!
کد خبر : ۱۵۳۹۱۴
لینک کوتاه کپی شد
3

وقت صبح - امروز 23 خرداد 1403 جین، یکی از اعضای گروه معروف کُره‌ای «بی تی اس» (BTS) بیش از ۵۰۰ روز خدمت سربازی را روز چهارشنبه به پایان رساند.

هفت عضو محبوب‌ترین گروه پسر جهان از سال ۲۰۲۲ در خدمت سربازی هستند که همه مردان زیر ۳۰ سال در کره جنوبی باید آن را انجام دهند.

جین، مسن‌ترین فرد گروه بی تی اس و اولین کسی که به خدمت سربازی درآمد، اوایل روز چهارشنبه از دروازه‌های پایگاه ارتش خود در بخش شمالی یونچئون کره جنوبی بیرون آمد، جایی که با هم گروهی‌های خود ملاقات کرد.

ستاره‌های کی‌پاپ، که بنا بر گزارش‌ها از وظایف خدمت خود برای بزرگداشت این روز مرخصی گرفته‌اند، با یک دسته گل بزرگ از حین استقبال کردند تقدیم کردند.

طرفداران بی تی اس نیز بنر‌های رنگارنگی را بیرون از پایگاه آویزان کرده بودند که روی یکی از آن‌ها نوشته شده بود: سوک جین تو در ۵۴۸ روز گذشته خیلی خوب کار کردی. ما با عشق بی دریغ خود در کنارت خواهیم بود.

یک بالون غول پیکر نیز در آنجا دیده شد که روی آن نوشته شده: جین، خوش‌تیپ‌ترین در جهان ترخیص شدنت را تبریک می‌گویم.

از هواداران خواسته شده بود که مقابل پایگاه حاضر نشوند و فقط چند نفر از هواداران در اوایل روز چهارشنبه بیرون از پایگاه حضور داشتند.

طبق گزارش ها، دیگر از اعضای بی تی اس که هنوز در حال انجام خدمت سربازی خود هستند، از وظایف خود مرخصی گرفتند تا از او استقبال کنند.

ناتوسه سوناگاوا، ۱۹ ساله اهل توکیو، می‌گوید: اگرچه دستانم می‌لرزید و ماهیچه هایم سفت شده بودند، از دیدن جین بسیار خوشحال شدم.

او در حالی که یک عروسک مخمل در دست داشت، گفت که به این دلیل آمده است که خیلی می‌خواست با جین ملاقات کند.

سوناگاوا در حالی که اشک‌های خود را پاک می‌کرد گفت: از آنجایی که همه اعضای BTS خدمت سربازی خود را تمام نکرده اند، من معتقدم جین آلبوم انفرادی منتشر خواهد کرد. من می‌خواهم آلبوم‌های انفرادی او را بخرم و به کنسرت‌ها بروم.

عضو بعدی BTS که خدمت سربازی‌اش به پایان می‌رسد جی هوپ است که در ماه اکتبر مرخص می‌شود. بقیه اعضای گروه در ژوئن ۲۰۲۵ خدمت خود را تکمیل خواهند کرد.

بازگشت قبلی

جین بزرگترین عضو گروه کره‌ای BTS که مدتی قبل برای گذراندن سربازی اجباری خود اعزام شده بود، با پستی احساسی به اینستاگرام بازگشت!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جین عضو 30 ساله گروه BTS با جدیدترین پست اینستاگرامی خود آرمی‌ها را غافلگیر کرده است. جین ممکن است که در حال حاضر حسابی سرگرم انجام وظایف خود در سربازی و ارتش باشد با این حال او همیشه برای هم گروهی‌هایش زمان کافی پیدا می‌کند.

بیش از دو ماه از اعزام این آیدل مشهور به سربازی می‌گذرد. اگرچه او از طریق پست‌های Weverse یا کامنت‌های اینستاگرام و مواقع دیگر از طریق ویدیوهای از پیش ضبط‌ شده طرفداران را حال خود مطلع کرده است، با این حال جدیدترین پست جین در اینستاگرام غافلگیری بسیار زیبایی برای آرمی‌ها بوده است.

دلتنگی اعضای BTS برای جین!

اگر کسانی وجود داشته باشند که بیشتر از آرمی‌ها نگران و دلتنگ این آیدل باشند، بدون شک اعضا BTS هستند! جیهوپ و جیمین اعضایی هستند که از هر فرصتی برای ابراز دلتنگی برای جین استفاده می‌کنند.

آن‌ها معمولا در لایوهای خود درباره این آیدل صحبت می‌کنند و آرمی‌ها را از حال او با خبر می‌کنند. جین پس از اعزام به سربازی فعالیت خود در شبکه‌های مجازی را قطع کرده است. با این حال این آیدل همواره برای جیهوپ استثنا قائل شده است.

بازگشت جین BTS به اینستاگرام

جدیدترین پست اینستاگرامی جین عضو BTS

جین در ماه قبل در شبکه Weverse تول جیهوپ را تبریک گفت. چند روز پس از این پست نیز با انتشار خبر اعزام جیهوپ به سربازی، جین به این شبکه مجازی بازگشت تا از جیهوپ در سربازی استقبال کند.

جین در پیام خود به شوخی برای جیهوپ نوشت که در سربازی به او احترام بگذارد زیرا درجه جین بالاتر از او خواهد بود. با این حال این تعاملات در بخش نظرات پست‌هایی دیگر اتفاق افتاده‌اند.

جین با انتشار عکسی سه نفره از خود، جیهوپ و جیمین به طور رسمی به اینستاگرام بازگشت. این عکس احتمالا در زمان ملاقات جیمین و جیهوپ با جین در خدمت سربازی گرفته شده است. جین در توضیح این عکس نوشت:

«خوش آمدی» که نشان دهنده نزدیک شدن تاریخ اعزام جیهوپ به سربازی است. دیدن جین در کنار بقیه اعضا گروه BTS برای طرفداران بسیار خوشحال و غافلگیر کننده بود. این پست اینستاگرامی در تنها 30 دقیقه بیش از یک میلیون لایک دریافت کرد!

۲
ارسال نظر
 • Helia

  خیلی خیلی دوستتون دارم
  لطفا لایو جین رو ترجمه کنین زود تر
  عاشقتونم بی تی اس
  منتظر موچی خوشگلم م

 • I,m a army girl 💜💜

  بزرگترین آرزوی تمام آرمی ها برگشت تمام فرشته هامون از سربازی ❤💜

 • Benita

  وای خداااا. پسرم برگشت❤️🥰منتظر بقیه ی پسرام هم هستم
  🤭🥲☺️🥳