عکس/ دعوای جنجالی مجری اخراجی و کمند امیرسلیمانی به اینستاگرام کشید

مجتبی پوربخش مجری ممنوع التصویر تلویزیون با انتشار ویدیویی عجیب در صفحه شخصی اش بار دیگر به کمند امیر سلیمانی طعنه زده است.

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۵۲۳
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- مجتبی پوربخش مجری و گزارشگر باسابقه تلویزیون چند ماهی ست از ادامه فعالیت داشتن در شبکه ورزش محروم شده است.

اما او به تازگی در سری جدید برنامه پدرخوانده سعید ابوطالب که در پلتفرم های خانگی پخش می شود شرکت کرده است.

از همین رو او در تازه ترین قسمت این برنامه وقتی نوبت به معرفی اش شد، اجرای اش را با نام علی انصاریان شروع کرده و از رفیق قدیمی اش یاد کرده است.

این در حالی ست که این اقدام متفاوت پوربخش در یادآوری دوست فقیدش با کنایه هایی از سوی چند تن از بازیگران مهمان این برنامه مواجه شد.

در همین رابطه این مجری برکنار شده تلویزیون به تازگی با انتشار برشی از صحبت های کمند امیر سلیمانی که اقدام پوربخش را نمایشی خوانده بود، واکنش کنایه آمیزی به او نشان داده است.

او در این استوری با لحن طعنه آمیزی خطاب به برخی از بازیگران این برنامه نوشته است: من این مدلی یاد گرفتم و این مدلی زندگی می کنم. تاوانشم دادم و خواهم داد.

بخوانید: عکس/ استوری فوق احساسی دیوید بکهام برای مارک انتونی

اعتراف نگران کننده مجری اخراجی تلویزیون به افسردگی

به گزارش وقت صبح، مجتبی پوربخش مجری و‌ گزارشگر سابق صدا و سیما سال ها به واسطه اجراها و برنامه های جنجالی اش در شبکه ورزش از چهره های پر طرفدار تلویزیون بود.

اما او این روزها و پس از ماجرای برکناری اش از تلویزیون، بیش از هر کسی به یک چهره تلخ،منزوی و معترض در شبکه های اجتماعی بدل شده است.

این در حالی ست که این مجری ممنوع التصویر در هفته های اخیر با انتشار مطالبی شخصی به طور شفاف از احوالات بد روحی اش با دنبال کنندگان اش صحبت کرده است.

با این وجود او در تازه ترین فعالیت اش در صفحه اینستاگرام اش با انتشار متنی تلویحا به داستان افسردگی اش اشاره مستقیمی کرده است.

۰
ارسال نظر