در این کشور تماشای فیلم مستهجن حکم اعدام دارد!

رهبر کره شمالی یک جوخه مخفی جدید را تاسیس کرده که شهروندانی که فیلم‌های مستهجن یا همان پورنوگرافی تماشا کنند را اعدام خواهند نمود.

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۲۹۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، به نقل از روزیاتو، در گزارشی جدید در این باره آمده است: «در مورد افرادی شنیده‌ایم که برای توزیع محتواهای فرهنگی ناخالص تیرباران شده اند. یک نفر بود که به خاطر تماشای پورنوگرافی و فاحشه‌گری در خانه‌اش بعد از به قدرت رسیدن کیم جونگ اون اعدام شد».

این جوخه اعدام به منظور جلوگیری از تماشای تلویزیون‌های خارجی، پورنوگرافی، آرایش موی عجیب و حتی مهمان‌های جشن تولد تشکیل شده است، بر اساس ادعای فردی که به تازگی از کره شمالی فرار کرده است.

بیشتر بخوانید:

برخورد درست با کودکی که مستهجن دیده چیست؟

رو شدن دست نماینده مجلس هنگام دیدن فیلم مستهجن!

محکم کردن کنترل بر مردم

مرکز پایگاه داده حقوق بشر کره شمالی که در سئول مستقر است، می‌گوید که کیم جونگ اون در حال محکم‌تر کردن کنترلش بر مردمی است که از قبل تحت شدیدترین سختگیری‌ها قرار دارند.

در کره شمالی تماشای فیلم مستهجن حکم اعدام دارد.

مردم به خاطر تلاش برای فرار، قاچاق و گدایی کردن، دیر رفتن سر کار، خلاف‌های ترافیکی، زنا، رنگ کردن موها، اعمال مذهبی و مشارکت کردن در فرهنگ به اصطلاح فاسد که می‌تواند شامل مهمانی و جشن‌ها باشد محاکمه می‌شوند.

در ادامه این گزارش به روایت یک فراری اهل کره شمالی آمده است:

«ابتدا لباستان را چک می‌کنند. سپس نوع موسیقی که گوش می‌دهید، ویدیوهایی که تماشا می‌کنید، اینکه آیا موهایتان را رنگ کرده اید. نمی‌توانید به صورت گروهی جشن تولد داشته باشید».

۰
ارسال نظر