عکس/ عمو پورنگ وضعیت اش پس از اخراج از تلویزیون را شرح داد

عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) با انتشار تصویر و متنی تازه، وضعیت این روزهایش در فضایی به دور از تلویزیون را شرح داده است.

عکس/ عمو پورنگ وضعیت اش پس از اخراج از تلویزیون را شرح داد
کد خبر : ۱۴۴۰۲۵
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- اولین باری که ادعای اخراج داریوش فرضیایی از تلویزیون مطرح شد تابستان سال گذاشته بود و چندان واکنشی به دنبال نداشت.

اما در در اوخر آذر ماه سال گذشته بار دیگر این ادعا شدت گرفت و روابط عمومی صداوسیما در بیانیه ای این مسئله را تکذیب کرد.

اکنون بعد از گذشت 14 ماه از این ماجرا، هنوز خبری از بازگشت عمو پورنگ به تلویزیون نشده و بار دیگر ادعا اختلاف داریوش فرضیایی و تلویزیون سر زبان ها افتاده است.

او حالا هم یادداشت معنادار در اینستاگرام اش منتشر کرده و نوشته است:

عمو پورنگ وضعیت اش پس از اخراج از تلویزیون را شرح داد

بخوانید: عکس/ عاشقانه مرموز عمو پورنگ در کوهستان های اطراف تهران

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

۰
ارسال نظر