عکس/ عاشقانه مرموز عمو پورنگ در کوهستان های اطراف تهران

عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) به تازگی تصویر و یادداشتی عاشقانه و مرموز در کوهستان های اطراف تهران در اینستاگرام اش منتشر کرده است.

عکس/ عاشقانه مرموز عمو پورنگ در کوهستان های اطراف تهران
کد خبر : ۱۴۳۷۶۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- کنار گذاشته شدن ناگهانی عمو پورنگ از تلویزیون باعث شده تا در طول ماه های اخیر او مورد توجه کاربران فضای مجازی و طرفداران قدیمی اش قرار بگیرد.

همچنین اخیرا برخی کانال های مجازی و رسانه های داخلی ادعا کرده بودند که داریوش فرضیایی قرار است با یک دختر هندی ازدواج کند.

ادعایی که هنوز او آن را تایید و یا تکذیب نکرده است.

او حالا هم تصویری از خودش با ژست زمستانی در اطراف تهران منتشر کرده و درحاشیه آن نوشته است:

آسمان که نشد،
چرا درخت نباشم …
وقتی
تو
در من
اینهمه پرنده ای؟
ذهنم
پُر از لانه هایی است
که برای تو ساخته ام !

عاشقانه مرموز عمو پورنگ در کوهستان های اطراف تهران

بخوانید: ویدئو/ مادر عمو پورنگ نعیمه نظام دوست را با خاک یکسان کرد!

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

۱
ارسال نظر