عکس/ افشاگری شوکه کننده همسر فرشاد احمدزاده در اینستاگرام

کیانا محمدی، همسر فرشاد احمدزاده و اینفلوئنسر مطرح در اینستاگرام با انتشار یک تصویر عجیب و جنجالی در صفحه شخصی اش مخاطبین اش را شوکه کرده است.

asdasd
کد خبر : ۱۳۴۵۷۴
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- کیانا محمدی همسر فرشاد احمدزاده ستاره سابق پرسپولیس، یکی از چهره های برجسته در صنعت مدلینگ است که مدتی ست از فضای مجازی فاصله گرفته است.

البته این در حالی ست که اغلب کاربران مدعی اند اتفاقات اخیر رخ داده در کشور سبب شده که او دیگر به مانند گذشته در صفحه شخصی اش فعال نباشد.

اما به گزارش وقت صبح، ساعاتی پیش و پس از وقفه ای طولانی این بلاگر شناخته شده تصویری جنجال برانگیز را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

او در این تصویر نشان می دهد که مادر شده است و به زودی او و همسرش صاحب فرزندی خواهند شد.

با این وجود نمایش این عکس واکنش های متفاوتی را از سوی کاربران فضای مجازی در پی داشته است. اما اغلب مخاطبین با نشر جملات مثبتی در شادی این زوج سهیم شده اند.

 افشاگری شوکه کننده همسر فرشاد احمدزاده در اینستاگرام

بخوانید: عکس/ فرشاد احمدزاده تصاویری هالیوودی از عقدش به نمایش گذاشت

فرشاد احمدزاده؛ چغر و باانگیزه و سمج در 30 سالگی

فرشاد احمدزاده بدون حواشی مربوط به بازیکنان شاخص فوتبال ایران در پنجره تابستانی تمرکزش را روی سپاهان قرار داده است.

به گزارش ورزش سه، پس از جذب شهریار مغانلو توسط محرم نویدکیا و باشگاه سپاهان دومین خرید سرمربی سابق سپاهان نیز خریدی با سابقه حضور در پرسپولیس بود و فرشاد احمدزاده با قراردادی سه ساله به عضویت طلایی‌پوشان اصفهانی درآمد.

این بازیکن فانتزی و ریزنقش که علاوه بر تسلط در بازی زمینی روی هوا نیز تبحر بالایی دارد و پرش‌های خیره‌کننده‌ای از او در نبردهای هوایی دیده می‌شود، فصل گذشته اگرچه در سه هفته ابتدایی در ترکیب اصلی سپاهان قرار نگرفت.

اما از این هفته به بعد محرم نویدکیا نتوانست روی نام احمدزاده تکنیکی و متعصب قلم بگیرد و او در تمام بازی‌های فصل حضور داشت.

نویدکیا اینقدر به احمدزاده اعتماد داشت که از او در طول فصل در سه پست وینگر، هافبک میانی و دفاع چپ بهره برد.

حالا این بازیکن که سابقه حضور در پرسپولیس و لژیونر شدن را هم دارد در 30 سالگی به یکی از تعیین ‎کننده‌ترین بازیکنان سپاهان در فصل پیش رو تبدیل خواهد شد و باید دید احمدزاده زیر نظر مورایس و دستیاران سرشناسش چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

احمدزاده که پس از ورود به سپاهان شماره 10 را از محمدرضا حسینی گرفت، در پنجره تابستانی با وجود اینکه زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهاد پرسپولیس پیرامون او وجود داشت بدون توجه به حواشی با تمرکز بالا برای شروع فصلی جدید در تمرینات سپاهان حضور پیدا کرد.

۰
ارسال نظر