خبر بازداشت “میترا حجار” از شایعه تا واقعیت!

بعد از ظهر روز شنبه درحالی خبر بازداشت “میترا حجار” در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها شد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم؛ انتشار این خبر عاملی بود برای افزایش گمانه‌زنی‌های متفاوت از سوی مردم و البته برخی فعالان رسانه‌ای تا دلیل بازداشت وی را جست‌وجو دریابند، اما در این بین برخی گمانه‌ها به شایعات مختلفی از علت بازداشت این هنرمند رسید.

این درحالی است که پیگیری‌های خبرنگار تسنیم برای رسیدن به پاسخ سئوال‌های مطرح شده از سوی کاربران درباره دلایل دستگیری و بازداشت این هنرمند به این نتیجه رسید که اصلاً موضوع بازداشت یا دستگیری وی مطرح نبوده است.

بیشتر بخوانید: فوری؛ میترا حجار دستگیر شد؟ جرم او چیست؟

یک منبع آگاه که نخواست نامش در این خبر منتشر شود به خبرنگار تسنیم گفت: موضوع بازداشت خانم حجار اصلاً صحت نداشته و تکذیب می‌شود و عجله در انتشار خبر از سوی برخی کانال‌های تلگرامی باعث انتشار خبر اشتباه بازداشت ایشان بوده است.

به گفته وی خانم حجار تنها برای پاسخ به چند سئوال آنهم برای 2 ساعت احضار شده بود که اکنون ایشان بعد از پاسخگویی به سئوال‌های مورد نظر به منزل خود بازگشته است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از کلمه بازداشت اشتباه از سوی یکی از اعضای کمیته پیگیری دستگیری هنرمندان مطرح شده است، تاکید کرد: اصلاً موضوع بازداشت مطرح نبوده که اکنون بگوییم ایشان آزاد شده است.

به گفته این منبع آگاه البته عدم واکنش به موقع وکیل خانه سینما نسبت به انتشار خبر بازداشت این هنرمند، باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در این زمینه بوده است.

کد خبر : ۱۲۸۳۰۲
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان