عکس/ محسن کیایی با لاغری وحشتناک جدیدش همه را شوکه کرد!

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویری تازه از خودش با لاغری وحشتناک و جدیدش همه را شوکه کرد و ترساند.

asdasd
کد خبر : ۱۲۸۱۴۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- در طول یک سال اخیر محسن کیایی بخش اعظم وزن اش را از دست داده است. اما در تصویر تازه به وضوح می توان دید که لاغری شدید تازه، او را تقریبا غیر قابل شناسایی کرده است.

این لاغری اکنون باعث شده است تا بسیاری از کاربران ادعاهایی در مورد بیماری احتمالی محسن کیایی مطرح کنند. گروه دیگری هم معتقدند که این لاغری خیلی هم غیر طبیعی نیست و نباید آن را به بیماری نسبت داد.

محسن کیایی فعلا به این مسئله واکنشی نشان نداده است. اما در 17 شهریور ماه در یک لایو اینستاگرامی هر گونه بیماری را رد کرده بود.

او قبل تر گفته بود که وزن اش بسیار بالا رفته و ترسیده است که به بیماری مبتلا شود. برای همین تصمیم گرفته رژیم بگیرد و وزن اش را کم کند.

محسن کیایی با لاغری وحشتناک جدیدش همه را شوکه کرد!

بخوانید: عکس/ حمایت تمام قد محسن کیایی از موضع جنجالی یحیی گل محمدی

بیوگرافی محسن کیایی

محسن کیایی بازیگر و نویسنده ایرانی، متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است. وی از سال ۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را در عرصه بازیگری آغاز نمود. محسن کیایی برادر مصطفی کیایی کارگردان سینما است.

محسن کیایی، فارغ‎ التحصیل رشته‎ بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون بعد از ظهر سگی سگی، ضد گلوله، ساخت ایران ۲، خوب بد زشت، بارکد، سد معبر، یک روز بخصوص، نقطه کور، ایستگاه اتمسفر، آستیگمات، در وجه حامل، لونه زنبور، چهارراه استانبول، جشن دلتنگی، ماجرای نیمروز ۲ : رد خون، مطرب، هم گناه، تا ابد، روز بلوا و نگهبان شب را در کارنامه هنری خود دارد.

۰
ارسال نظر