عکس/ حمله تمام عیار سپهر حیدری به کارلوس کی روش

سپهر حیدری کاپیتان سابق تیم پرسپولیس با انتشار یادداشت تند و تیزی در صفحه شخصی اش به کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال حمله کرده است.

asdasd
کد خبر : ۱۲۸۱۳۳
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- حذف تیم ملی فوتبال از بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازتاب بسیار گسترده ای در میان اهالی فوتبال ایران داشته است.
این حذف زودهنگام حالا باعث شده تا اغلب بازیکنان سابق فوتبال واکنش های تند و تیزی را علیه سرمربی فعلی تیم ملی بروز دهند.

در همین خصوص سپهر حیدری که دو ماه هیچ فعالیتی در فضای مجازی نداشت، بعد از حذف تیم ملی به یکباره علیه کارلوس کی روش موضع تندی گرفته است.

بازیکن سابق تیم ملی در این یادداشت اعتراضی نوشته است:

«به ریش فوتبال ما بخند که تو تنها مربی هستی در دنیا که بدون هیچ موفقیتی در پنج جام متوالی در جام جهانی و جام ملت ها باز براش فرش قرمز پهن میشه.»

همچنین او در ادامه این مطلب پر حاشیه از مربیان ایرانی دفاع کرده و عملکرد آنها را بهتر از مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال دانسته است.

حمله تمام عیار سپهر حیدری به کارلوس کی روش

بخوانید: عکس/ دلتنگی باور نکردنی سپهر حیدری برای مهرداد میناوند

اعتراف یکی ملی پوش؛ بازی آمریکا را به تعویض‌های کی‌روش باختیم

یکی از ملی پوشان نزد همبازیان خود اعتراف کرد که در بازی مقابل آمریکا به تعویض‌های سرمربی باختیم.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی، جام جهانی برای ایران تمام شد و هر حرفی که در این رابطه زده شود حکم نوش دارو پس از مرگ سهراب را دارد ولی کاملاً طبیعی است که حاشیه‌های مرتبط با آن همچنان به قوت خود باقی می‌ماند و حتی برخی از آنها شاید تا سالیان متمادی نیز مورد بحث قرار بگیرد.

در همین خصوص شنیده‌ایم یکی از ملی‌پوشان ایران هنگام بازگشت کاروان تیم ملی از قطر به سوی تهران داخل هواپیما به برخی از همبازیان خود گفته است:

مسابقه با آمریکا را به واسطه تعویض‌های نادرست کارلوس کی‌روش واگذار کردیم و اگر سرمربی تیم ملی جابجایی‌های درست و تاکتیک بهتری در نیمه دوم به کار می‌گرفت کسب نتیجه مساوی مقابل این تیم اصلاً دور از انتظار نبود اما چنین اتفاقی رخ نداد.

اینکه ادعای ملی‌پوش فوق تا چه اندازه درست یا غلط است، نکته دیگری تلقی می‌شود اما تعویض‌های کی‌روش در آن بازی صدای بسیاری از کارشناسان را به آسمان بلند کرد و به خاطر همین شکست تیم ملی از راه یابی به مرحله یک هشتم نهایی باز ماند و بهترین فرصت را در جام جهانی و رویای صعود به مرحله حذفی را از دست داد.

۰
ارسال نظر