عکس/ بازگشت جنجالی همسر سپهر حیدری به اینستاگرام

آرام جوینده، همسر سپهر حیدری پس از دو ماه سکوت به اینستاگرام بازگشته است و حضورش با جنجال های فراوانی روبرو شده است.

asdasd
مدت مطالعه :

وقت صبح- 25 مهر امسال بود که پاسپورت سپهر حیدری و آرام جوینده هنگام ورود به ایران ضبط شد و آن ها دیگر موفق به بازگشت به امارات نشدند.

اکنون اما رسانه ها مدعی شده اند که پاسپورت سپهر حیدری و خانواده بازگردانده شده است و آن ها بار دیگر فعالیت شان در شبکه های اجتماعی را از سر گرفته اند.

گروهی از کاربران به آرام جوینده تاخته اند و گفته اند که او به خاطر گرفتن پاسپورت سکوت کرده بود و حالا زندگی و فرزندان اش را پس از 46 روز سکوت پس از ضبط پاسپورت منتشر کرده است.

یک کاربر نیز در انتقاد از آرام جوینده گفته است که او نباید در چنین شرایطی از فرزندان اش استفاده ابزاری کند تا خودش دیده شود.

آرام جوینده هنوز به این انتقادها پاسخی نداده است.

بازگشت جنجالی همسر سپهر حیدری به اینستاگرام

بخوانید: گذرنامه سپهر حیدری در فرودگاه ضبط شد!

ممنوع الخروجی یک پرسپولیسی و همسرش رفع شد

یک رسانه ورزشی مدعی شده است که با تلاش های صورت گرفته پاسپورت سپهر حیدری و همسرش به او برگردانده شده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از پرسپولیس نیوز، سپهر حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس که مدتی است به همراه خانواده اش در دبی سکونت دارد و آنجا آکادمی‌اش را دایر کرده، حدود یکماه قبل به ایران بازگشت تا کارهای شخصی‌اش را انجام دهد.

با این حال در فرودگاه پاسپورت سپهر و همسرش ضبط شد و آن‌ها ممنوع الخروج شدند. آنطور که مدافع سابق پرسپولیس گفتند دلیل این کار فعالیت های مجازی صورت گرفته از سوی او طی چند وقت اخیر بوده است.

با این حال بعد از پیگیری‌های لازم، سرانجام پاسپورت حیدری و همسرش به آن‌ها تحویل داده شد و مشکل ممنوع‌الخروجی او هم حل شد.

کد خبر : ۱۲۷۴۲۶
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان