خانم بازیگر محبوب سینما با دخترش هم‌بازی شد/عکس

اولین تصاویر از زندگی واقعی یک مادر و دختر در سریالی با عنوان «من روت هستم» دیده شد.

asdasd
کد خبر : ۱۲۲۷۲۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح : اولین تصاویر از زندگی واقعی یک مادر و دختر در سریالی با عنوان «من روت هستم» دیده شد.

خانم بازیگر محبوب سینما با دخترش هم‌بازی شد/عکس

کیت وینسلت در اولین تصاویری که از درام بعدی وی با عنوان «من روت هستم» منتشر شده، دخترش را در آغوش می‌گیرد. نقش این دختر را دختر واقعی وینسلت یعنی میا تریپلتون بازی کرده است.

این مادر و دختر واقعی در این سریال بلند در نقش اعضای یک خانواده خیالی بازی کرده‌اند. این سریال قرار است زمستان امسال از کانال ۴ بریتانیا پخش شود.

وینسلت در این سریال در نقش مادری نگران به نام روت بازی می‌کند که وقتی دختر نوجوانش با نام فریا (با بازی میا تریپلتون) تحت تاثیر رسانه‌های اجتماعی و فشارهای ناشی از آنها قرار می‌گیرد، دچار اضطراب می‌شود و هرچه فریا بیشتر در خود فرومی‌رود، رابطه وی با مادر تیره‌تر می‌شود.

وینسلت که در این سریال با دومینیک سَویج همکاری کرده داستان این سریال را داستانی برای زمان ما و درباره بحران بهداشت روانی جامعه که بر زندگی جوانان اثر می‌گذارد، خوانده است. وی با همکاری سویج این درام را نوشته‌اند.

این سریال هم بخشی از مجموعه‌ای با عنوان «من هستم» خواهد بود که سویج آن را خلق کرده است.

وینسلت روش مشارکتی و در عین حال احساسی سویج برای خلق و ساخت هر قسمت از مجموعه «من هستم» را ستود و گفت روش او چالشی، ارزشمند و کاملا دربرگیرنده است.

وی گفت: بازیگران با این روش به شخصیت‌ها بدل می‌شوند و دیگر جایی برای تظاهر وجود ندارد و در این محیط هر بازیگری کار خود را انجام می‌دهد و هرگز چیزهایی را که با ساخت این قسمت یاد گرفتم، فراموش نمی‌کنم.

سویج فیلمساز برنده بفتا هم گفت:

داستان مهم این مجموعه که در مورد سلامت روانی کودکان است، از برجسته‌ترین کارهای حرفه‌ای وی بوده است که به شکلی تجربی، خام، غریزی و با بازیگری بی‌باک شکل گرفته است.

«من هستم» اولین بار سال ۲۰۱۹ با حضور ویکی مک‌کلور، سامانتا مورتون و جما چان در فصل اولش دیده شد. در فصل دوم نیز بازیگرانی متفاوت هر یک داستانی مستقل با جلوه‌ای زنانه را تصویر کردند. «من روت هستم» اولین قسمت از فصل سوم این سریال است.

وینسلت پیش از این در ۲ سریال تحسین‌شده «مِر از ایست‌تون» و «میلدرد پیرس» بازی کرده است. دختر وی تریپلتون سال ۲۰۲۰ با تریلر ایرلندی «سایه‌ها» وارد دنیای بازیگری شد.

۰
ارسال نظر