عکس/ ابرای یاغی و علی شادمان پرچم ایران ساختند!

الیکا ناصری بازیگر جوان و جویای نام سریال یاغی که طرفداران زیادی پیدا کرد، عکس جالبی از این سریال منتشر کرد.

asdasd
کد خبر : ۱۲۱۶۳۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، در این تصویر بازیگر نقش ابرای سریال یاغی در کنار علی شادمان در یک قایق نشسته است. این تصویر با ترکیب رنگ قایق، آب و درختان پرچم ایران را به ذهن‌ها متبادر می‌کند.

ابرای یاغی و علی شادمان پرچم ایران را ساخته بودند.

در خواست کمک کارگردان «یاغی» از تماشاگران این سریال

خبر آنلاین: محمد کارت، کارگردان سریال شبکه نمایش خانگی «یاغی» با انتشار پستی در اینستاگرام از مردم خواست تا سریال «یاغی» را از شبکه نمایش خانگی تماشا کنند تا این صنعت رونق بگیرد، او با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:

«سلام؛ عرض ادب و احترام

کوچکِ شما به نمایندگی از گروه سازنده «یاغی» می‌خواهم از قلب پر مهرتان قدردانی کنم که این محصول و تحفه درویشِ ما را با استقبال گسترده و نگاه مهربانتان دنبال می‌کنید.

بیشتر بخوانید:

عکس/ وقتی ابرای یاغی از این رو به آن رو می‌شود!

عکس/ طاقت علی شادمان به سر رسید و تصویر جبهه پدرش را منتشر کرد!

واقعیت این است که بزرگترین نعمت برای ما همین گره خوردنِ زُلف عزیزِ شما به زُلف «یاغیِ» ماست. همگی با جَلای قلبمان تلاش کردیم به فکر و هوش و وقتِ شما احترام بگذاریم و بی‌منت با جان و تمامِ باورمان «یاغی» را بسازیم.

بدانید ماحصلش اگر ضعفی دارد از سر کم فروشی نیست این تمامِ همه ما تا به امروز است. امیدوارم با گذر زمان در پروژه‌های بعدی تلاش کنیم که قانع نباشیم و از خودمان عبور کنیم تا لایق مهر شما باقی بمانیم.

مردمِ بامرامِ ایران از شما یک درخواست صمیمانه دارم؛ اگر مهر «یاغی» به دلتان نشسته است محبت کنید آن را فقط از طریق قانونی و در پلتفرم مخصوص تماشا کنید.

تا این صنعت نوپای شبکه نمایش خانگی از جان نیوفتد و چرخش بچرخد و همکاران من نیز در ادامه بتوانند از این معبر استفاده کنند و محصولاتی باکیفیت‌تر از «یاغی» روانه خانه و دل‌های شما کنند.

از اینکه به درخواستم توجه ویژه دارید سپاسگزارم. »

۰
ارسال نظر