عکس/ وقتی بازیگران خانم به ترتیب از مادران جوان خود رونمایی می‌کنند!

پس از موج رونمایی از مادران توسط خانم‌های بازیگر این بار نوبت به نهال دشتی رسید.

asdasd
کد خبر : ۱۰۶۸۱۹
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، نهال دشتی بازیگر سریال شهرزاد و جیران این روزها به همراه مادرش سفری به خارج از کشور کرده و عکسی را از این سفر خود به اشتراک گذاشته است.

نهال دشتی از مادر جوان خود رونمایی کرده است.

ببینید: وقتی مادر "خانم بازیگر" از خودش بسیار جوان تر است/ عکس

پیشتر زیبا کرمعلی و الهه حصاری عکس هایی مشابه منتشر کردند.

بازیگران خانم به ترتیب از مادران جوان خود رونمایی می‌کنند.

بازیگران خانم به ترتیب از مادران جوان خود رونمایی می‌کنند.

نهال دشتی در فیلمی به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی

فیلم‌برداری فیلم سینمایی «تا فردا» به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی علی عسگری به پایان رسید.

«تا فردا» به عنوان محصول مشترک ایران و فرانسه توسط علیرضا خاتمی و علی عسگری نوشته شده است. ‎علیرضا خاتمی پیش از این جایزه بهترین فیلمنامه را از جشنواره ونیز دریافت کرده است.

عسگری - کارگردان «تافردا» و عضو آکادمی اسکار - پیش از این با فیلم سینمایی «ناپدید شدن» در جشنواره‌های ونیز و تورنتو و با فیلم کوتاه «بچه»، در جشنواره ونیز حضور داشته است. همچنین فیلم‌های کوتاه او «بیشتر از دو ساعت» و «سکوت» در جشنواره کن، نامزد نخل طلا شده‌اند.

صدف عسگری، غزل شجاعی، بابک کریمی، امیررضا رنجبران، نویان آبدردیده، نهال دشتی، کتایون سالکی، محمد حیدری و میلادمعیری، به عنوان بازیگران اصلی «تا فردا»، به ایفای نقش پرداخته‌اند.

‎گروه بازیگرانِ دیگر این فیلم را پردیس شیروانی، صفورا کاظم پور، معصومه اقدام، حمید ملک زاده، فاطمه اکبر پور، سام عادل، فاطمه علی‌جانی، مریم حسین زاده، یسرا امیدی، زهره آهنی، علی شهبازی، حامد جام برسنگ، مجتبی شهوم، مهدی اسماعیلی و محبت ناقلی تشکیل می‌دهند.

۰
ارسال نظر