سلفی جالب ” پژمان بازغی” و دخترش وایرال شد/ عکس

سلفی جذاب پژمان بازغی با دخترش در ماشین لاکچری وایرال شد.

asdasd
کد خبر : ۱۰۴۱۸۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ؛ پژمان بازغی بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی که به تازگی از همسرش جدا شده است در اینستاگرامش تصویر عاشقانه را با همسرش منتشر کرد.

سلفی جالب " پژمان بازغی" و دخترش وایرال شد/ عکس

طلاق خانم تهیه کننده معروف از "آقای بازیگر" لو رفت!

زندگی مشترک پژمان بازغی و مستانه مهاجر با وجود یک فرزند دختر به طلاق ختم شد و اکنون مسیر متفاوتی برای ادامه حیات هنری خود در پیش گرفته اند.

از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرف به فراموشی می رفت.

در نهایت ماه های اخیر ، خبر طلاق این زوج هنری در بین اهالی هنر قوت گرفت و در نهایت این دو با پاک کردن تمام عکس های مشترک خود از صفحه های مجازی خود تلویحا خبر جدایی و طلاق خود را تایید کردند ولی بصورت رسمی صحبتی تاکنون نکردند.

پژمان از رشت تا شهرت

پژمان بازغی متولد 19 مرداد 1353 در تهران با اصالت رشتی ، فارغ التحصیل لیسانس مهندس صنایع از دانشگاه امیرکبیر تهران می باشد.

بازی را از سال 1372 زمان دانشجویی شروع تا اینکه اولین بار سال 1387 با سریال «آژانس دوستی» جلوی دوربین رفت و سال 1386 با سریال مرد هزار چهره مشهور شد.

مستانه از تدوین تا تهیه کنندگی

مستانه مهاجر متولد 15 اردیبهشت 1353 در تهران ، فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است که از سال 1372 که 19 ساله بود فعالیت اش را آغاز کرد.

بصورت حرفه ای از سال 1381 تدوینگر فیلم و سریال ها شد سپس در قامت تهیه کننده فیلم «اسرافیل» را ساخت و حالا در عرصه تدریس هم فعال است.

۰
ارسال نظر