عکس/ فرشاد احمدزاده تصاویری هالیوودی از عقدش به نمایش گذاشت

فرشاد احمدزاده بازیکن سپاهان، با منتشر کردن تصاویری لاکچری از مراسم عقدش به سبک بازیگران هالیوود سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است.

عکس/ فرشاد احمدزاده تصاویری هالیوودی از عقدش به نمایش گذاشت
کد خبر : ۱۰۱۹۴۰
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - ظاهرا حواشی با نام فرشاد احمدزاده عجین شده است. او که پیش ترها به واسطه رابطه نافرجامش با ترلان پروانه تا مدت ها بر سر زبان ها بود این روزها بواسطه ازدواجش بار دیگر به حواشی باز گشته است.

او با کیانا محمدی که یک اینفلوئنسر حوزه فشن و زیبایی است ازدواج کرده است. ازدواجی که به روایت بعضی رسانه ها یکی از لاکچری ترین و پرهزینه ترین مراسم های ازدواج این چند سال اخیر بوده است.

فرشاد احمدزاده تصاویری هالیوودی از عقدش به نمایش گذاشت در همین راستا احمدزاده به مناسبت سالگرد عقدشان تصویری لاکچری از خودش و همسرش منتشر کرده که به سبک ستارگان هالیوودی عکس گرفته اند.

نمایش این عکس پرزرق و برق باعث واکنش های متفاوتی از سمت کاربران فضای مجازی شده است.

بخوانید: عکس/ ژست فوتوشاپی همسر فرشاد احمدزاده برای او دردسرساز شد

فرشاد احمدزاده؛ چغر و باانگیزه و سمج در 30 سالگی

فرشاد احمدزاده بدون حواشی مربوط به بازیکنان شاخص فوتبال ایران در پنجره تابستانی تمرکزش را روی سپاهان قرار داده است.

به گزارش ورزش سه، پس از جذب شهریار مغانلو توسط محرم نویدکیا و باشگاه سپاهان دومین خرید سرمربی سابق سپاهان نیز خریدی با سابقه حضور در پرسپولیس بود و فرشاد احمدزاده با قراردادی سه ساله به عضویت طلایی‌ پوشان اصفهانی درآمد.

احمدزاده که پس از ورود به سپاهان شماره 10 را از محمدرضا حسینی گرفت، در پنجره تابستانی با وجود اینکه زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهاد پرسپولیس پیرامون او وجود داشت بدون توجه به حواشی با تمرکز بالا برای شروع فصلی جدید در تمرینات سپاهان حضور پیدا کرد.

حالا این بازیکن که سابقه حضور در پرسپولیس و لژیونر شدن را هم دارد در 30 سالگی به یکی از تعیین ‎کننده‌ترین بازیکنان سپاهان در فصل پیش رو تبدیل خواهد شد و باید دید احمدزاده زیر نظر مورایس و دستیاران سرشناسش چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

۰
ارسال نظر